Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур в Буенос-Айрес

Буенос-Айрес – перлина Південної Америки

https://clout.com.ua/Буенос-Айрес – гучне портове місто Аргентини, яке тягнеться з півдня на північ уздовж ріки Ріо-де-ла-Плата. Portenos –жителі Буенос-Айреса, це багатонаціональний народ, який має складну і багату культурну самобутність. Вони високо цінують свою європейську спадщину – італійські та німецькі імена в столиці навіть більше ніж іспанських, а спосіб життя став певним союзом бурхливого латиноамериканського і тихого європейського життя. У турі по Буенос-Айресу Ви обов’язково помітите, що примітною рисою столиці Аргентини є її архітектура, яка під впливом європейців стала унікальною пам’яткою, а подібної їй немає в будь-якій іншій державі у Південній Америці.

Буенос-Айрес – столиця Аргентини

Буенос-Айрес – офіційна столиця Аргентини. В турі Ви знайдете величезну кількість музеїв, галерей, театрів та багато інших пам’яток, які Ви просто зобов’язані подивитися. Після побудови місто було настільки гарним, що його навіть називали «Південним Парижем», а детальніше про це вам, безсумнівно, розкажуть турі по Буенос-Айресу. Але, не дивлячись на європейські риси, столиця Аргентини стала справжнім містом Латинської Америки зі своїм неповторним мистецтвом, культурою та історією.

Культурне життя Буенос-Айреса

Основним центром культурного життя Буенос-Айреса є центр міста, де знаходиться велика кількість музеїв, художніх галерей, театрів, пам’ятників і церков. Більшість туристів починають свій тур по Буенос-Айресу саме з центру, адже саме в цьому місці найкраще скомпоновано кращі пам’ятки столиці Аргентини. В турі по Буенос-Айресу Вам запропонують подивитися кращі спектаклі, відвідати тематичні виставки в галереях та дізнатися багатовікову історію Аргентини в найстаріших музеях Буенос-Айреса. Деякі туроператори надають можливість відвідувати уроки танго, які є частиною Вашого туру. До речі, цей всесвітньо відомий танець був придуманий в Аргентиті. На цьому все тільки починається, до того ж Ви можете редагувати подальше відвідування визначних місць Буенос-Айреса, адже гід покаже Вам тільки найбільш відвідувані і популярні місця. Так що можете не сумніватися, що Ваш тур по кращим туристичним місцям буде дуже цікавим і насиченим!

Пам’ятки в турі по Буенос-Айресу

Пам’ятки Буенос-Айресу зацікавлять навіть найвибагливішого туриста, який побував у турі по багатьом містам світу. Хоча Буенос-Айрес дуже схожий за своїми католицькими храмами і архітектурними рисами на європейські столиці, але все ж він має свою латиноамериканську архітектурну особливість, родзинку, яку неможливо описати словами, її треба побачити! Ось цієї самої родзинкою Буенос-Айрес приваблює до себе мільйони туристів щорічно.

https://clout.com.ua/

Кращі туристичні місця в турі по Буенос-Айресу

Нижче наведені найпопулярніші і відвідувані визначні пам’ятки Буенос-Айреса

Театр Колумба (Колон театр) – обов’язково для відвідування в турі по Буенос-Айресу

В турі по Буенос-Айресу обов’язково відвідайте театр Колумба. Він є основним оперним театром столиці. Відкритий в 1908 році, він є одним з найважливіших театрів у світі. Цей знаменитий оперний театр розрахований на 2500 місць для глядачів. В турі по Буенос-Айресу Вам детально розкажуть про виступи на сцені театру Марії Каллас, Енріко Карузо та Лучано Паваротті. Музична діяльність охоплює всі жанри, особлива увага приділяється заняттю танго. Екскурсії по театру та музею театру проводяться постійно, так що Ви маєте можливість внести в свій тур по Буенос-Айресу ще й екскурсію. Ця унікальна пам’ятка знаходиться серед п’яти кращих концертних майданчиків у світі. У театрі Колон постійно багато глядачів, а вихованці театру часто їздять виступати оперними трупами в інші міста.

Пам’ятка Обеліск. Тур по Буенос-Айресу

https://clout.com.ua/Обеліск є національною історичною пам’яткою і знаком Буенос-Айресу. Розташований у Пласа-де-ла Републіка, на перетині шляхів Корріентес і де Хуліо. Це унікальна споруда була збудована в честь 400-річчя з дня заснування Буенос-Айреса. Майже всі туристи відвідують це історичне місце, адже він є одним з небагатьох визначних місць Буенос-Айреса, який є дійсно символом столиці, і навіть всієї країни! Підносячись на 70 м в небо, його видно практично з усіх куточків столиці. Будучи в турі по кращим пам’яткам столиці Аргентини, не забудьте відвідати Обеліск, адже це справжня гордість Буенос-Айреса і всіх його жителів!

Кращим закінченням статті «Тур в Буенос-Айрес» буде ваша задоволена посмішка :), ну і звичайно ж перегляд фотографій з туру по Буенос-Айресу. Сподіваюся, Вам сподобалося, і Ви захочете відправитися в подорож по цьому дивовижному місту Аргентини.