Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур на Маврикій. Інформація для туриста

Маврикій — це маленька Індія! Індусів тут 70% населення. Вони нащадки тих, хто потрапив на острів в періоди французької і британської колонізації. Раніше вихідці з Індії працювали будівельниками та ремісниками, а зараз більшість зайнято в торгівлі, фінансовій сфері та готельному бізнесі. Індійська громада Маврикія дуже специфічна, насамперед тим, що тут зовсім відсутня кастова система. Тут немає ні брахманів, ні шудрів, ні кшатрів і навіть недоторканних. Якщо людина хоче одружитися або вийти заміж, то він може робити це не звертаючи увагу не на які кастові умовності.

https://clout.com.ua/

Маврикій забезпечує себе продуктами харчування на 90%. Місцеві жителі часто жартують: «Тут хоч палицю в землю всунь, а вона пустить коріння і зацвіте». Умови життя на острові за нашими мірками — нижче середнього, однак це ні як не позначається на туристичній інфраструктурі, яка приносить Маврикію хороший заробіток. Ціни тут поки не кусаються, як на Мадагаскарських курортах, проте і якість послуг трошки поступається.

Розміри острова Маврикій – колишньої Голландської, Французької, а потім і Британської колонії, порівняти з розмірами великого міста: 65 км в довжину, 48 – в ширину. Перетнути його з півночі на південь, з заходу на схід можна всього за кілька годин, при цьому цікавих місць тут вистачить на величезну країну.

Острів користується особливою популярністю у дайверів і молодят, яких приваблюють сюди дивовижні підводні види, закриті пляжі і недорогі тури. Проте всі обожнюють тутешні мінеральні води, «морські терапії», натуральні косметичні засоби і унікальний місцевий масаж.

Маврикій — це одне з небагатьох місць, де все ще процвітає колоніальна архітектура. Сучасні архітектурні рішення добре доповнюють пам’ятки і разом створюють новий незвичайний Маврикій. Місцеві жителі дбайливо зберігають і примножують культурну спадщину, яка приносить їм роботу і непоганий прибуток.

Цікаві місця в турі по Маврикію

https://clout.com.ua/

Поштовий музей — популярна пам’ятка в будь-якому турі по столиці острова – Порт Луї. Побувати тут – мрія кожного, хто серйозно захоплюється марками. Головною особливістю цієї пам’ятки є два примірника: марка «Red pennie» (номіналом в 1 пенні) і «Blue pennie» (номіналом 2 песо). Обидві марки випущені в 1847 році. Це тоді вони коштували свою ціну, зараз же колекціонери готові заплатити за 1.5 млн доларів за кожну. Зберігаються марки за броньованим склом під охороною, так що помацати їх не вдасться. Майже весь початковий тираж (1000 примірників) пішов на поштові витрати дружини тодішнього губернатора, інші ж так цінуються тому, що це були перші марки, випущені на території Британської колонії.

Махесварнат — краща пам’ятка

В турі по Маврикію обов’язково відвідайте головний індуїстський храмовий комплекс Махесварнат — місце паломництва маврикійських індусів. На території комплексу є кілька храмів, присвяченим, як окремим божествам, так і групам божеств. Численних богів індуїстського пантеону прийнято годувати, а роблять це парафіяни або туристи. Вони приносять з собою різноманітні солодощі, фрукти і овочі. У своєму турі Маврикію не забудьте відвідати один з храмів Махесварната — святилище Ханумана. Заступництво цього бога шукають насамперед ті, чия робота пов’язана з пересуваннями: моряки, рибалки і мандрівники. Туристи обожнюють це місце і завжди приносять Хануману їжу, сподіваючись на його милість і благословення на далеку дорогу.

Сад Пампельмус – обов’язкова складова туру

https://clout.com.ua/

Маврикій — це не тільки тепле море і чисті пляжі, на Маврикії з десяток національних парків, заповідників і ботанічних садів. Всесвітню популярність отримав ботанічний сад Пампельмус. Здається, що на 25 гектарах тут зібрана вся тропічна флора планети. Колекція пальм в саду Пампкльмуса особливо багата: пальми слонячі, віялові, крокодилячі — назви говорять самі за себе. Особливий інтерес викликає «Дерево мандрівника». В турі Вам розкажуть, що в його стовбурах і стеблах збирається дощова вода і раніше мандрівники, щоб втамувати спрагу, робили отвір і збирали цілющу вологу. Для всіх бажаючих досвідчений екскурсовод продемонструє дерева і плоди, якими можна харчуватися і навіть робити цікаві підручні засоби.

Будь-якій людині Маврикій здасться місцем абсолютно унікальним і неповторним, якщо звичайно не валятися на пляжі всю відпустку. Об’їхати острів вздовж та поперек, познайомитися з усіма його багатствами можна за кілька днів. Повірте, що Ви не пошкодуєте ні витрачених грошей, ні часу.

Тур на Маврикій

Маврикій — популярний туристичний напрям, справжній рай для туриста! Ми підготували невеликий аналіз курорту і зібрали кращі пам’ятки в одному турі.
Ключові слова: тур,Маврикій,відпочинок