Категорії
Визначні місця Туристу

Топ-15 найцікавіших місць світу

Кількість туристичних маршрутів для мандрівників неухильно зростає, оскільки краса і чудеса природи завжди будуть залучати та дивувати людей. В кожній країні є що подивитися і де відпочити, але до списку справжніх чудес природи та місць, які обов’язково варто побачити вживу, можна віднести не всі. Ми вирішили створити список найбільш цікавих і незвичайних місць на планеті Земля, і сьогодні ми хочемо представити Вашій увазі найбільш яскраві і незвичайні точки Земної кулі. Барвисті місця і 10 найяскравіших куточків-чудес природи на Землі Всю інформацію представляємо в формі інтерактивної відео презентації в більш об’ємною версією текстового матеріалу.

1. Гейзер Флай, пустелі Блек-рок, штат Невада, США

Флай (гейзер) є одним з найкрасивіших місць в пустелі Невади. Багато туристів приходять подивитися, як фонтани води омивають незвичайний фонтан. Він має яскравий оранжево-зелений колір завдяки мінералам (карбонат кальцію), водоростей і ціанобактерій. Це творіння не можна назвати природним гейзером, оскільки з’явилося в результаті діяльності людини: під час буріння була пробита геотермальна кишеня, яку не змогли правильно закрити.

2. Биолюминесцентный фітопланктон на о. Рангалі, Мальдіви

На острові Рангалі, що на Мальдівах, туристи можуть насолоджуватися дивовижним природним кольором води, який проявляється на пляжах тільки вночі. Під час цього явища океан починає світитися яскравими фарбами, але насправді це результати життєдіяльності біолюмінесцентного фітопланктону.

3. Кольорові скелі Чжанъе Данксиа, Китай

Горбисту місцевість зі скелястими піками та безліччю кольорових кам’яних порід Геологічного парку в провінції Ганьсу (Китай) не можна сплутати з будь-яким іншим місцем на планеті Земля. На фото скелі Чжанъе Данксиа схожі на гігантське полотно, де вміло використовували червоний, помаранчевий і жовтий відтінки. Незвичайна забарвлення скель пояснюється взаємодією червоного пісковика і корисних копалин протягом більше 24 мільйонів років.

4. Тунель кохання, Клевань, Україна

Весь покритий зеленню тунель кохання в Україні є відрізком приватної залізниці, яка використовується на потреби промислових підприємств біля селища Клевань на Рівненщині. Цей тунель особливо красиво виглядає навесні і є улюбленим місцем закоханих.

5. Сади Кекенхоф, Нідерланди

Історичний парк Кекенхоф є найбільшим у світі квітником: тут висаджують більше семи мільйонів квіткових цибулин щорічно. Навесні тут можна побачити вражаючі тюльпани, які дивують відвідувачів цього парку яскравими фарбами рожевого, фіолетового, жовтого та оранжевого кольору.

6. Бамбуковий ліс, Арасияма, Японія

У парку Арасіяма є 500-метрова стежка через Бамбуковий ліс Сагано (Sagano). Це місце вважають одним з найбільш мальовничих в Японії. Воно ще відоме завдяки музикою природи, яка звучить коли вітер дме крізь густий бамбуковий гай.

7. Мармурові печери, Чилі

Частиною однієї з найбільш дивовижних печерних мереж в світі є чарівні Мармурові печери в Чилі (знаходяться на озері Хенераль Каррера). Відвідувачі відправляються у віддалені печери, де можуть насолоджуватися унікальним світловим шоу, яке створюється відображенням в блакитній воді різнокольорових мармурових стін.

8. Червоний ліс, Кантабрія, Іспанія

Провінція Кантабрія, яку часто називають “Зеленим поясом”, дивує безліччю лісистих місцевостей, лугів і красивих парків. Одним з найбільш відомих в мережі Інтернет став Червоний ліс в Іспанії.

9. Скляний пляж, Каліфорнія, США

Glass Beach в національному парку Маккерріхер приваблює тисячі туристів щороку. Берег пляжу усіяний безліччю скла, яке попало сюди у результаті викидання сміття в районі берегової лінії з 1906 по 1967 рр.. Така негативна звичка забруднювала берег роками, але й перетворила його в цікаве місце для туристів. Викидати нове сміття і скло тут забороняється, тому кількість різнокольорових камінчиків поступово зменшується, оскільки скло поступово розмивається потужними хвилями.

10. Червоні терасові поля, Дунгуань, Китай

Сільська місцевість Дунгуань – це нова популярна туристична памятка, яка знаходиться недалеко від міста Куньмін і приваблює фотографів та туристів. Цю місцевість називають “палітрою Бога”, оскільки земля тут має червоний колір, завдяки багатим покладам заліза і міді землі. Така незвичайна особливість землі простягається майже на 50 кілометрів.

11. Село Гобітон, Нова Зеландія

Гобітон – це барвисте місце в Новій Зеландії, яке відоме на весь світ, оскільки саме воно стало місцем зйомок відомих кіно-робіт: трилогії “Володар кілець” і “Хоббіт”.

12. Тунель гліциній в японському саду Кавати Фудзі

Сад Кавати Фудзі у Кітакюсю (приблизно 5 годин з Токіо) – це місце, де можна знайти казковий тунель в пастельних кольорах. В садах можна помилуватися на ~150 різних гліциній (20 різних видів білого, синього, фіолетового, фіолетово-блакитного і рожевого кольорів), які формують цілий квітковий тунель.

13. Манарола, Чінкве-Терре, Італія

Манарола є одним із найстаріших міст, яке розташоване на території італійської Рів’єри. Це мальовниче село розкинулося на схилі гори, щоб забезпечити захоплюючий вид на Середземне море. Але туристам часто пропонують подивитися і на саме місто здалеку, оскільки його різнокольорові будиночки добре радують око.

14. Червоний пляж у Паньцзині, Китай

Незважаючи на те, що у багатьох людей пляж асоціюється з піском і жовтим кольором, Червоний пляж у китайському Паньцзині є винятком. Пляж – це водно-болотні угіддя, де спостерігається небачене різноманіття водоростей Sueda, які починають рости в квітні-травні і залишаються зеленими протягом усього літа. Восени ж водорості стають яскраво-червоними, і такий краєвид приваблює тисячі мандрівників з різних куточків Китаю і світу.

15. Малюнки на рисових полях

Тамбо це вид мистецтва, який походить з Японії і полягає у вирощуванні рису різних типів і квітів, щоб у майбутньому ці рослини створили гігантські малюнки на полі.

16. Велике призматичне джерело, США

В Йеллоустонському національному парку знаходиться Велике призматичне джерело: найбільше гаряче джерело у США і третє джерело за величиною в світі. У цьому парку можна знайти безліч гарячих джерел, оскільки на його території знаходиться найбільший супервулкан на континенті.

Один коментар до “Топ-15 найцікавіших місць світу”

В Китае больше всего , я так понимаю можно увидеть интересного)

Обговорення закрито.