Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про корів

Цікаві факти про корів

– корова відноситься до жуйних тварин. У хвилину вони можуть зробити до 100 рухів щелепою.

– Цікавий факт про корів: корови і бики не розрізняють кольори. А на  кориді червону тканину використовують  для краси і видовищності, а також залучення уваги людей. Биків просто дратує активний рух перед ними.

– корови дуже дружелюбні тварини. У стаді вони вибирають собі друзів і вилизують один одного, висловлюючи свою дружбу.

– Цікавий факт про корів: одна корова за все життя дає приблизно  200 000 склянок молока. А одне стадо з 50 голів за добу може дати майже тонну молока.

– зоологи,  досліджуючи мукання корів,  виділили 11 різних інтонацій.

https://clout.com.ua/– Цікавий факт про корів: у корів на носі є унікальний малюнок, який можна порівняти з відбитками пальців у людини. Більше такого рисунку немає ні в однієї корови, і фермери в одному зі штатів США використовують це при пошуку вкрадених корів.

– жуйними тваринами  корови стали в процесі еволюції. Так як вони не можуть швидко бігати у них немає гострих зубів і пазурів,  їм потрібен був якись спосіб, щоб не залишатися довго голодними. Тому і вийшло, що вони відразу ковтають їжу не жуючи, а потім в спокійному місці починають все ретельно пережовувати.

https://clout.com.ua/

– Цікавий факт про корів: найбільша корова (Маунт Катадин) у світі важила 2270 кілограм, в обхваті вона була майже 4 метри, а в холці – 1 метр 88 сантиметрів.

– корови є дуже спостережливими тваринами. Можна сказати, що вони вчаться на помилках своїх родичів. Якщо одну корову, дотронувшуюся до огорожі, вдарить струмом, і це помітить все поголів’я, більшість корів із стада вже близько не підійдуть до неї.

https://clout.com.ua/– Цікавий факт про корів: корови за чисельністю посідають друге місце серед ссавців після людей. Якщо підрахувати всіх корів на землі, то їх буде майже 1,5 мільярди. У деяких країнах  Латинської Америки на 10 осіб припадає близько 9 корів, а ось в Австралії корівок на 40% більше, ніж людей.

– в стародавні часи у слов’ян корови були символами родючості, а бики являли собою образ достатку і могутності.

– Цікавий факт про корів: на смак молока корови впливає з’їдена трава. Якщо молоко з гіркуватим присмаком, то це означає, що корова з’їла полин або яку-небудь іншу гірку траву.

– середня тривалість життя корів становить 20 років. Однак, були зафіксовані випадки, коли корова прожила 35 років. Бики живуть трохи менше – 15-20 років.

– Цікавий факт про корів: у корів дуже розвинене почуття часу, тому стадо живе за своїм внутрішнім розпорядком, який дотримується кожною коровою.