Категорії
journal

12 істин у відносинах

https://clout.com.ua/

Дванадцять років тому мені було вісімнадцять, коли я тільки поступив в коледж. З того часу у мене було багато друзів, знайомих і дівчат, які приходили у моє життя і йшли. Через деякий час я зустрів кохання всього мого життя, Енжел. Я зустрів її через роки. Роки, які дозволили мені набратися досвіду в стосунках. Я зрозумів, що є певні незаперечні істини, які впливають на якість і довговічність наших відносин, і, як наслідок вплив вони справляють на нас. Хочу поділитися ними сьогодні в надії, що вони врятують вас від маленького душевного болю і розгубленості.

 1. Ви повинні любити себе в першу чергу. Для того щоб мати по-справжньому ніжні, комфортні і тривалі стосунки, ви повинні дізнатися, як бути кращим другом в першу чергу для себе. Мова йде про те, щоб закохатися в себе і розділити цю любов з кимось ще, хто оцінить вас і вловить тонку різницю між вами і тривіальним пошуком кохання з метою заповнення любовного дефіциту.
 2. Ви отримуєте те, що ви віддаєте. Через дванадцять років люди не будуть пам’ятати, який ви носили одяг, на якій ви їздили машині, і, можливо, навіть не згадають ваше прізвище. Але через дванадцять років вони будуть пам’ятати все, що вони відчували завдяки вам, і всі позитивні спогади, які ви їм про себе залишили. Справжній вплив, який ви чините на людей, залежить від часу і уваги, які ви їм даєте, навчаючи тих, хто знає менше, піклуючись про тих, хто має менше, підтримуючи тих, хто до чогось прагне, і толерантно ставлячись до тих, хто відрізняється від вас.
 3. Те, що думає про вас більшість людей, не має значення. Не варто так багато хвилюватися про те, що люди думають. Якщо б ви тільки знали, як рідко насправді вони це роблять. Ніхто не подбає про ваше життя і про те, як слід жити, більше, ніж ви самі. Дослухайтесь до свого серця і своєї свідомості з кожним життєвим кроком. Познайомтеся зі своєю справжньою сутністю. Коли вам стане по-справжньому комфортно у власній шкірі, не всім це сподобається, але вас це не повинно турбувати ні на грам.
 4. Друзі і сім’я не завжди будуть підтримувати вас, але ви в будь-якому випадку повинні слідувати своїм цілям. Довіряйте своїй інтуїції. Це означає робити те, що змушує вас почуватися добре, навіть якщо все це не виглядає чи не звучить правильно для інших. Все покаже час, але наші людські інстинкти рідко коли помиляються. Так що не турбуйтеся про те, що думають інші, продовжуйте жити і нести свою правду. Люди, які будуть злитися на вас – це ті, хто хоче, щоб ви жили у брехні.
 5. Життя не завжди змінюється так швидко, як змінюються люди. Навчіться приймати те, що люди змінюються. І усвідомте, що іноді ви сумуєте не по людині, а по емоціям, які ви відчували, перебуваючи поруч з нею.
 6. Деяким людям судилося залишитися у вашому серці, але не в вашому житті. Якщо вам важко відпустити того, хто залишив вас, зрозумійте одне: якщо він чи вона хотіли б залишитися, вони були б ще поруч з вами. Іноді ви повинні забути те, що пішло, цінувати те, що ще залишилося і з нетерпінням чекати, що буде далі. Біль смокче вас зсередини, коли ви усвідомлюєте, що вам необхідно відпустити людину, але ви не можете, тому що ви все ще сподіваєтеся на неможливе. Так, деякий час вам буде боляче, але ви повинні забути про людину, яка забула про вас, і рухатися далі.
 7. Кожен, так само як і ви, має власний багаж. Коли хтось вирішує піти з вашого життя, це як раз той момент, коли відкриваються можливість і простір для тих, хто по-справжньому заслуговує вашої любові. Пам’ятайте, що у кожного є свій багаж, так що не соромтеся власного. Будьте терплячі і знайдіть того, хто полюбить вас так, щоб допомогти вам розпакувати його.
 8. Кохання не чинить болі. Не звинувачуйте любов, якщо ваші відносини не вдалися, якщо вони перешкодили зародженню інших, важливіших відносин. Ні, не звинувачуйте любов. Можливо, це було просто нав’язливою ідеєю, маніпуляцією, плутаниною, але тільки не коханням. Любов не має нічого спільного з вашою ситуацією. Любов не закриває двері до всього, що є гарним, вона навпаки відкриває їх широко, щоб впустити благо, свободу і достаток.
 9. Прощення – це завжди правильний вибір. Будь-яка людина може тримати образу, але по-справжньому пробачити здатна лише людина із сильним характером. Коли ви прощаєте, ви позбавляєте себе від болю. І, зрозуміло, прощення не означає, що все, що сталося з вами тепер нормальне; воно не означає також, що людина все ще бажана для вас. Прощення означає, що ви уклали мир з болем і готові відпустити його, щоб рухатися далі.
 10. Любов вимагає трьох речей: прийняття, чесності, відданості. Любов приходить тоді, коли вас більше хвилює те, ким є ваш партнер зараз, а не те, ким, по-вашому, він повинен стати. Мова йде про здібності і сміливість бути відкритим, і десь вразливим, про прагнення пройти разом пліч-о-пліч крізь вогонь і воду. Пам’ятайте, що найбільш романтична історія кохання – це не історія Ромео і Джульєтти, які померли молодими, а історія бабусі і дідусі, які допомагали один одному за життя і разом зустріли старість.
 11. Те, ким ви стаєте, за великим рахунком залежить від тих, хто вас оточує. Доля контролює всіх, хто входить у ваше життя, але тільки ви вирішуєте, кому дозволено піти, а кому дозволено залишитися, і кого ви відмовляєтеся відпускати зовсім. Оточіть себе людьми, які роблять вас краще, і відпустіть тих, хто цього не робить.
 12. Споріднена душа – це людина, яка привносить у ваше життя тільки хороше. Такі люди далекі від досконалості, але вони ідеально підходять для вас. Пам’ятайте, що в кожних стосунках є свої проблеми, але ідеальними їх робить те, що ви не хотіли б бути десь в іншому місці, навіть у важкі часи.