Категорії
journal

Yucko – видатний клоун-мізантроп

Наскільки глибоко ти, шановний читачу, готовий занурити свою голову в каналізацію інтернету? Сподіваюся, що достатньо глибоко, адже ми для тебе відкопали дещо таке, що за давністю та глибиною залягання доволі важко виявити поверхневому користувачеві веб-мережі.

Так ось, мова піде про клоуна Yucko (від англ. “yuck” – гидота). От запитай себе, яка в тебе перша асоціація до словосполучення “лихий клоун”? І, мабуть, перше, що спаде на думку – це Джокер (антигерой з коміксу про Бетмена) чи Танцюючий клоун Пеннівайз (для читачів Кінга). Але Yucko не такий, він не має жодних підтекстів чи екзистенційних пасток у своєму образі – він і є сама екзистенційна криза.

Брудний, недолугий, смердючий від перегару хам – ось образ, який прекрасно втілив актор Роджер Блек у Yucko – прообразі власних страхів. Yucko – це саме той герой, фанатом котрого станеш уже після першого переглянутого ролику, або ж він викличе лише стійку відразу –  третього не дано.

Думаю, вже зрозуміло, чого чекати від усіх інших відосів. Загалом, переважна більшість відео з Yucko створювалася за такою схемою:

Набухатися -> Вимазатися в багнюці -> Іти чіплятися до перехожих 

А про своє повсякдення Yucko добре розкаже сам, через влог, як це  і має робити типовий відеоблогер, але зробить це по-своєму:

 КОЛИ ТОБІ 18 - ЖИТТЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ, ТИ СПОВНЕНИЙ НАДІЙ І ПЕРЕДЧУВАЄШ УСПІХ
 @
 КОЛИ ТОБІ 25 - ТИ ДУМАЄШ, ЩО ВСЬОГО ЩЕ МОЖНА ДОСЯГТИ, ШАНС НЕ ВТРАЧЕНО
 @
 КОЛИ ТОБІ 30 - ТИ ВТІШАЄШ СЕБЕ, ЩО НЕ ОПУСТИВСЯ НА САМЕ ДНО, НА ВІДМІНУ ВІД ДЕЯКИХ ІНШИХ
 @
 КОЛИ ТОБІ 35 - ТИ ЗНІМАЄШ ТАКІ ВІДЕО:

З’явився Yucko в 2000-му році в США, штаті Джорджія, у рамках молодого тоді студентського проекту The Damn! Show. А популярним став клоун Yucko завдяки своїм вуличним “інтерв’ю”, навіть свого часу пробившись на канал MTV2, де в доволі цензурованому вигляді подавався публіці як дуже трешевий продукт. З появою youtube The Damn! Show набрало ще більше популярності й наразі зібрало на основному каналі понад 27 млн. переглядів.

Але не Yucko єдиним: творчий колектив The Damn Show створив принаймні ще одного культового персонажа – реднека з ім’ям Bobby Possumcods. Він любить проставитись метамфетаміном, та розповість нам про цю цікаву звичку.

До речі, Роджер Блек є одним із творців  мультсеріалу Brickleberry, який напевне сподобається фанатам таких мультів як South Park, American Dad, Family Guy etc. З’являються в серіях Brickleberry і вищевказані персонажі, а особливо часто реднек Бобі, якого озвучує сам Роджер.

Ось канал творчого об’єднання, там все ще виходять нові старі відео зі сподіванням, що глядачі таки сходять на сайт і придбають кілька DVD, аби клоунові Yucko було на алкоголь та шльондр.

Якщо знаєш ще подібні приклади хворобливих, але крутих персонажів – ділися в коментах, зацінимо.

4 коментарі “Yucko – видатний клоун-мізантроп”

у них ще був проект Станкевіжн. иені із такого типу подобається “наш” каламбур чи маски.

Якийсь дурнуватий гумор. Все, щоб викликати відразу при гучному та швидкому щебетанні.

Обговорення закрито.