Категорії
journal Подорожі

Тремтіть! Список найстрашніших місць на планеті

https://clout.com.ua/

Сьогодні ми зібрали ТОП найстрашніших місць на планеті.

Замок Чіллінгхем – страшне місце!

У великій Британії (графство Нортумберленд) в сьомому столітті побудували потужний замок Чіллінгхем. Навіть сьогодні це місце вселяє жах у відвідувачів і виступає одним з найстрашніших місць на планеті. На території Чиллингхема відбувалося багато кривавих битв. У стінах замку катували полонених ворогів. Багато хто каже, що вночі по цитаделі ходить привид хлопчика, якого колись заживо замуровали в одну зі стін (до речі, хлопчика і правда замурували, про це свідчить знайдений скелет).

Готель Stanley

Готель Stanley, розташовується в американському штаті Колорадо. Постояльці частенько бачать тут примар першого управителя готелю і його дружини. Обслуговуючий персонал періодично чує дивні звуки, що доносяться з порожніх номерів…

Замок Моосхам

Замок Моосхам побудували в тринадцятому столітті в Австрії. В стінах цієї цитаделі обезголовлювали людей, які були звинувачені в чаклунстві. Тепер гості замку, прогулюючись спорудою, частенько чують дивні звуки і навіть відчувають легкі дотики духів, що мешкають тут.

Вілла під назвою Whaley House

В Сан-Дієго можна відвідати Whaley House – це вілла, яка вважається обителлю потойбічної сили. Раніше тут був місцевий суд, у дворі вілли вішали засуджених до смерті злочинців.

Замок Гоуска

Замок Гоуска розташовується в Чехії. Його звели у тринадцятому столітті. Це була оборонна споруда і житло одного багатого вельможі. Замок збудували над провалом, з якого виходили демони, тому привиди і сьогодні живуть в підземеллях чеської цитаделі. Туристи не раз бачили біля замку обезголовленого чорного жеребця, жінку в стародавньому вбранні і гігантську людину з частинами тіла бульдога та жаби.

А може це все вигадки? Хто його знає…