Категорії
Відпочинок Туристу

Тури в Таїланд, інформація для туриста

Розташоване королівство Таїланд в центрі Південно-Східної Азії і славиться прекрасним тропічним кліматом, первозданною природою, яка чудово співіснує з сучасною цивілізацією і древніми пам’ятниками архітектури. Клімат тут ніколи не буває дуже спекотним, а вибравши один раз тур в Таїланд, можна відпочити від щоденної метушні і зануритися в тишу.

Загальні відомості про Таїланд

Тут є багато цікавих звичаїв, своя релігія і дуже смачна кухня. Місцерозташування Таїланду на півострові Індокитай означає, що він знаходиться між Індійським океаном, Андаманським морем, а також Сіамською затокою. Таїланд називають країною слона, так як його обриси нагадують голову великої тварини. Символом королівства є білий слон. Місцеве населення — це тайці, малайці, китайці та інші. Сповідують в Таїланді буддизм, і тут знаходиться абсолютна безліч буддистських храмів.

https://clout.com.ua/Збираючись здійснити тури в Таїланд, подумайте, чого ви очікуєте від цієї поїздки. Адже тут можливий і прекрасний пляжний відпочинок цілий рік, і є можливість зануритись в медитацію, змінити свій спосіб життя, поліпшити здоров’я, а також є можливість вивчити місцеву культуру та архітектуру. У Таїланді налічується близько 70 заповідників, всюди в містах цієї країни розкидані піщані пляжі. Особливо популярними є курорти Пхукет, а також столиця країни Бангкок.

Цікаві факти Таїланду

У перекладі з тайського назва столиці перекладається як місто ангелів, тому купуючи тур на цей курорт Таїланду, ви зможете відправитися “в рай”. Що стосується клімату, тут в Таїланді яскраво виражені три погодних періоди, є сезон дощів, посушлива зима, коли температура не піднімається вище +16, а також сезон спеки з березня по травень, хоча дуже жарко тут не буває. Враховуючи таку високу зимову погоду складно назвати цей сезон холодним, саме тому Таїланд називають країною вічного літа.

https://clout.com.ua/Саме взимку Таїланд вважають ідеальним місцем для відпочинку, і в цей період можна сміливо купувати сюди тур. Дощів вже немає, температура помірна, можна відпочивати на пляжі, здійснювати піші прогулянки, любуватися природою. Що стосується одягу, тут носять легкий і вільний одяг з натуральних тканин, і не радять не носити речі з нейлону. Легкий светр може знадобитися під вечір, а кілька вишуканих костюмів або суконь знадобляться тим, хто планує відвідати ресторан або нічний клуб. Жінкам не рекомендується надягати відкритий одяг, якщо вони планують відвідати буддистський храм.

Традиції та релігія Таїланду

Перед входом в будь буддистський храм усі відвідувачі знімають взуття. Здійснюючи тур в Таїланд, важливо бути обізнаним про місцеві традиції. За традиціями в цій країні не прийнято доторкатися до сторонніх, так як голова вважається домом душі людини, тому доторкнутися до голови тайця означає образити його. Вказувати на людину ногою, як на предмет, вважається тут грубістю. Також, вважається недоречним демонструвати свої ступні, витягати ноги у напрямку статуї або зображення Будди.

https://clout.com.ua/Буддизм в Таїланді сповідує 95% населення, але проживають тут мусульмани, християни, сикхи і інші народи без жодних обмежень. Крім тайської мови, тут широко поширена англійська, тому збираючись в тур до Таїланду, можна не турбуватися про мовний бар’єр. Також, тут дуже багато говорять китайською.

Кухня Таїланду

Таїланд славиться своєю кухнею. У великій кількості тайці вживають страви з риби. Вони також віддають перевагу всім видам м’яса, фруктам та овочам. Візками всіяні вулиці міст Таїланду, на яких продають закуски і інші товари. Те, що приготує таєць сьогодні на обід, залежить від того, чи йдуть дощі і яка пора року. Тайці поважають свої традиції та культуру, тому радіють будь-якому туристу.

https://clout.com.ua/Основною стравою, яку тут вважають гарніром, подають на десерт і подають основною стравою, є рис. Будь-яка їжа тут називається кхао, що означає рис, а все інше, в тому числі риба і м’ясо називають кап кхао, що означає те, що їдять з рисом. Тут також дуже люблять кокос, різні спеції. Купивши тур в Таїланд, можна дізнатися багато нового про життя місцевих жителів та пам’ятки катаючись на дешевих критих моторолерах тук-туках.

Тури в Таїланд

Таїланд варто відвідати кожному у своєму житті, не тільки, щоб познайомитися з абсолютно іншою релігією і місцевими традиціями, але і для того, щоб помилуватися місцевими дивовижними пам’ятками, спробувати тайську кухню і відпочити на пляжах біля океану.