Категорії
Відпочинок Туристу

Тур по Великому Каньйону (Grand Canyon) в Арізоні

Великий Каньйон (Grand Canyon) простягається на 443 кілометра в довжину по річці Колорадо (Colorado), яка несе свої води через північну частину штату Арізона(Arizona).

Інформація про Гранд-Каньйон

Взявши тур Гранд-Каньйону, Ви дізнаєтеся, що за геологічними мірками Гранд-Каньйон ще “дитинка” − йому лише близько 5 або 6 мільйонів років, хоча вік скель біля підніжжя Гранд-Каньйону складає майже 2 мільярди років. Неймовірне поєднання кольорів різних типів скель в турі по Гранд-Каньйону захоплює будь-кого. А таких туристів по Гранд-Каньйону лише за один рік близько 5 мільйонів!

https://clout.com.ua/

Тур Гранд-Каньйону, природа Великого Каньйону

У турі по Гранд-Каньйону Ви дізнаєтесь, що тут багата флора і фауна. Від підніжжя до вершини можна побачити близько 100 видів птахів і 60 видів ссавців, серед яких є кілька надзвичайно рідкісних видів. Детальніше про все це Вам розкажуть гіди Гранд-Каньйону. Влітку він виглядає дивовижно!

Як не дивно, більшість туристів, після тривалої і виснажливої подорожі до самого туру Гранд-Каньйону, проводять лише 15 хвилин насолоджуючись його невимовним виглядом. Але навіть ці 15 хвилин кожному туристу потрібно бути гранично акуратним, тому що в середньому 5 туристів за рік зриваються з обривів

Гранд-Каньйону вниз. Тур по Гранд Каньйону − це не лише чудовий відпочинок для душі і тіла, але і величезна доза адреналіну на цілий рік! А ті, хто вже їздив сюди, знову відправляються в подорож, адже не можуть жити без цих пейзажів!

https://clout.com.ua/

Тур по Великому Каньйону (Grand Canyon) в Арізоні

Великий Каньйон (Grand Canyon). Корисна, цікава інформація про вік та характерні особливості Великого Каньйону.