Категорії
Визначні місця Туристу

Тури до Чехії. Огляд кращих місць для відпочинку

Чехію можна назвати країною для кожного туриста. Тут багато чудових місць для любителів профілактичних і лікувальних процедур на термальних курортах. Також це буде цікавим для екстрималів, які прагнуть скотитися з гірських вершин засніженою зимою. Якщо ж ви естет і любите милуватися пам’ятками природи та архітектури, то Чехія для вас просто знахідка.

Гірськолижний відпочинок в Чехії

Одним з найвідоміших гірськолижних курортів Чехії є Пец під Снєжкою. Він розташований у східній частині іншого курорту під назвою Крконош в долині річки Упа. Тут знаходиться гора Снєжка, біля підніжжя якої розташувався курорт. Снєжка вважається найвищою горою в Чехії, її висота становить 1602 метра, і саме на її честь був названий цей курорт.

https://clout.com.ua/

Пец під Снєжкою вважається ідеальним місцем для катання на бігових і гірських лижах. Тут можливий відпочинок з дітьми, тут можуть чудово провести своє дозвілля та активно відпочити люди без професійної підготовки, адже на пологих трасах низького рівня складності можна легко навчитися катанню на лижах разом з інструктором. А професіонали зможуть відпочити на більш крутих трасах прямо з вершини гори Сніжки. Дістатися на цю вершину можна по канатній дорозі Рузова Хору.

https://clout.com.ua/

Тут організовано все для того, щоб не тільки отримати нові враження від зимового відпочинку, а й залишити приємні спогади про самобутню і затишну атмосферу зимових свят в Чехії. У темний час доби траси курорту освітлюються, що дозволяє кататися тут коли стемніє, наприклад з 18:00 до 21:00.

https://clout.com.ua/

Тури в Чехію, а саме на її гірськолижні курорти, підійдуть і сноубордистам. Наприклад, на пец під Снєжкою є спеціально побудована система трамплінів Funpark. Серед підйомників тут є 10 бугельних і 1 крісельний, чия загальна пропускна здатність становить 9630 осіб на годину. Підйомники простягаються на 9 кілометрів. Тут на курорті існує єдина система використання підйомниками за квитками. Коли висота снігового покриву недостатня для катання, тут працюють снігові гармати. Крім того, на курорті є майданчики для стрибків з парашутом.

Туру на курорт Чехії Маріанські Лазні

Для тих, хто обирає оздоровчі тури в Чехію, існують термальні курорти. Одним з них є курорт Маріанські Лазні. Він знаходиться на 600 метрах над рівнем моря і щороку обслуговує сотні туристів майже з усіх країн світу. Тут б’є з надр землі близько ста мінеральних джерел з різним лікувальним, відновлювальним і профілактичним впливом.

https://clout.com.ua/

В Маріанських Лазнях відпочивали ще легіонери римської імперії. Їх рани набагато краще гоїлися після купання в місцевих джерелах. Також на цьому курорті Чехії практикується бальнеотерапія. Мистецтво лікування водою вже багато років допомагає багатьом людям поліпшувати і підтримувати здоров’я організму. Також варто відзначити, що сучасний вигляд курорт отримав у 19 столітті.

https://clout.com.ua/Тут знаходяться десятки готелів різного рівня комфорту, а значить і відповідні по вартості. На цьому курорті Чехії побудовані кілька медичних центрів високого рівня. У місцевих ресторанах і кафе пропонують вишукані і популярні страви чеської кухні. Кнедлики, маринований ростбіф або печене вепреве коліно, а також унікальне місцеве пиво порадують багатьох шанувальників кулінарії.
https://clout.com.ua/

В Маріанських Лазнях прекрасно організоване дозвілля. Можна найняти гіда для ознайомлення з околицями і навіть здійснити екскурсії по декількох прикордонних містах, що межують з Німеччиною та Австрією. Недалеко від курорту розташувалася столиця Чехії Прага, тому, якщо у вас буде можливість і час, можна також здійснити тури в це місто і познайомитися з його визначними пам’ятками.

Тури в Чехію

Тури в Чехію – це можливість зануритися в самобутню атмосферу цієї унікальної країни, відвідати місцеві гірськолижні курорти, помилуватися пам’ятками, викупатися в гарячих термальнызх джерелах.
Ключові слова: Тури,Чехія,курорт