Категорії
Відпочинок

Відпочинок в Греції

 

Колись казали, що в Греції є все. При цьому мали на увазі не тільки різноманітність пляжів близько трьох морів, але й грецьку кухню, різноманітність видів дозвілля, визначні пам’ятки і багато іншого. Одна з найпопулярніших країн, де проводять свята, канікули та відпустки, спортивні змагання. У 2006 році в Афінах навіть відбувся міжнародний пісенний конкурс Євробачення. Відпочинок в Греції обирають туристи з Америки, Китаю, України, Німеччини та багатьох інших країн. Вихід до Середземного, Егейського і Іонічного морів створює для Греції вигідне географічне положення та можливість розвивати туристичний бізнес. На узбережжях всіх трьох морів побудовані курорти, куди приїжджають на відпочинок туристи з далеких країн.

Греція – античність і сучасність разом

Грецію називають колискою античної цивілізації. Потрапивши на острів Халкідікі, ви будете приємно здивовані хорошою погодою і зможете відвідати безліч захоплюючих екскурсій. Також ви дізнаєтесь невідомі факти з історії Греції. Такі острови як Родос, Міконос і Крит славляться безліччю розваг і чистих прекрасних пляжів, сюди частіше приїжджають заможні люди до 40 років. Одним з переваг Греції також є можливість здійснити вдалий шопінг, тому деякі прибувають сюди виключно за покупками, а не на відпочинок. Пляжі на узбережжі будь-якого з морів облаштовані для комфортного проведення часу, але якщо постаратися, то можна знайти і дикі віддалені прибережні куточки, куди рідко ступає нога людини.

https://clout.com.ua/

Сучасне місто Афіни зберігає пам’ятки архітектури давнини – варто лише простягнути руку, щоб доторкнутися до історії. Саме в Афінах збереглися Парфеон і Акрополь, Храм Зевса Олімпійського і район Плака. Твори мистецтва з тисячолітньою історією зберігаються в музеях Афін. Відпочинок в Греції – це можливість доторкнутися до минулого, піти від повсякденності.

Гірськолижний відпочинок в Греції

Греція вабить і для тих, хто любить не тільки пляжі, але і гірськолижний відпочинок. Гірські хребти Парнас та Олімп чекають любителів підкорювати вершини. Тут в прямому сенсі можна піднятися на Олімп, озброївшись альпіністським спорядженням. Гірський масив Парнас поєднує в собі два лижні центри – Келларію на висоті 1600 метрів і Фтеролаку на 2300-метровій висоті над рівнем моря. Відпочинок в горах Греції обов’язково стане незабутнім.

https://clout.com.ua/

Тут організовано більше 20 гірськолижних трас різного рівня складності, є безліч підйомників, а також можна взяти напрокат лижне спорядження всього лише за 15 євро в день. Парнас знаходиться в Центральній Греції, а на його схилі розташувався так званий пуп землі – Дельфи, де розташований храм Аполлона. Кастальське джерело також знаходиться в Парнасі, а взагалі Парнас вважається горою мистецтва і поезії, так як тут живуть музи.

Пляжі Греції

Одним з найбільш відвідуваних островів є Крит. Крит відрізняється різноманітністю природи, прекрасними пляжами, каньйонами, які перетинаються з плоскогір’ями і кедровими лісами. Основні порти острова Греції – це Ханья, Ретімно, Іракліон і Аг’єс Ніколас. Сонячні пляжі, чисте море, зоряні ночі, а також пам’ятки археології та історії – все це сприяє відпочинку та пізнавального дозвілля Греції на острові Крит.

https://clout.com.ua/

Найбільш розвинений туризм в центральній частині острова – Іракліоні. Пляжі і бурхливе нічне життя зосереджено в Херсоніссосі. Непогані пляжі є також у селах Сталіда і Малья. Західна область Криту під назвою Ханья відрізняється декількома кілометрами чистих і обладнаних пляжів, а також тут знаходиться відомий пляж з рожевим піском біля Елафоніси. Білі гори займають значну частину міста. Ретімно і його центральна область Ретімнон є також приголомшливим курортом з численними спа-салонами, крамницями, розважальними закладами і звичайно пляжами. Провести свій відпочинок в Ретімнон або Ханьї означає зробити правильний вибір. Якщо говорити про східну область Криту під назвою Лассіті, то її ще називають грецьким Сен-Тропе. Тут знаходиться шикарний курорт Елунда, а готель під назвою Елунда Біч визнаний кращим у світі.

https://clout.com.ua/

Відпочинок в Греції визнаний одним з кращих місць для проведення літнього дозвілля, де нові враження, релакс і в той же час активний відпочинок сплелися в один нерозривний клубок радості.

 

Відпочинок в Греції

Опис: Греція вабить і любителів зануритися в атмосферу минулих століть, і любителів пляжного відпочинку, і бажаючих підкорювати горни вершини. Знаменитий Акрополь, Храм Зевса Олімпійського нагадують про часи язичництва. Пляж Ханья і ретиона дозволяють провести незабутніх відпочинок на Середземноморському узбережжі, або відпочити у вод двох інших морів Греції…