Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про хокей

Цікаві факти про хокей

https://clout.com.ua/–  перша шайба, яка використовувалася для гри в хокей, мала квадратну форму, – цікавий факт.

Цікавий факт: в сучасному хокеї була зафіксована рекордна швидкість, з якою летіла шайба – 190 кілометрів на годину. Цей кидок здійснив Боббі Халл.

– 68 відсотків професійних хокеїстів (за підрахунками Detroit Free Press) під час гри втрачали хоча б один зуб, – цікавий факт.

– Цікавий факт: Спочатку в хокейній команді було дев’ять людей, потім склад команди скоротився до 7, і лише в 1904 році в команді стало шість хокеїстів.

–  Шайбу для хокею раніше виготовляли з вулканічної гуми, вона важила завжди рівно 200 грам. Перед початком кожного матчу її заморожували, для того, щоб вона не пружинила на льоду, – цікавий факт.

– Цікавий факт: найшвидший гол, який був забитий в НХЛ, був здійснений на третій секунді гри.

https://clout.com.ua/– У воротаря у хокеї є всього 0.45 секунди для того, щоб відреагувати на кидок шайби, зроблений з відстані 18.6 метрів від воріт, – цікавий факт.

– Цікавий факт: в правилах Національної хокейної ліги сказано, що гравцям дозволено вживання аспірину, алкогольних напоїв і наркотиків.

– Вперше хокейну маску на гру  воротар одягнув у 1929 році, – цікавий факт.

– Цікавий факт: слово хокей  імовірно походить від французького слова “hoquet”, що в перекладі означає «пастуший посох».

– Товстий лід заважає хокеїстам швидко ковзати, тому традиційно хокейну коробку заливають льодом висотою від 7.6 до 10 сантиметрів, – цікавий факт.

https://clout.com.ua/ – Цікавий факт: Лев Яшин був унікальним спортсменом, який був не тільки футбольним воротарем, але і хокейним. 1953 році він став володарем кубка СРСР з хокею. Його вже запросили в збірну на чемпіонат світу, але він вирішив сконцентруватися на футболі.

– найвищий хокеїст у світі – словацький захисник і капітан команди “Бостон Брюїнз” – його зріст становив 206 сантиметрів, – цікавий факт.

– Цікавий факт: найбільший рахунок в історії хокею був зафіксований під час матчу між збірними Південної Кореї та Таїланду. Південна Корея тоді перемогла з рахунком 92:0