Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про Гвінею

Цікаві факти про Гвінею

–  республіка екваторіальна Гвінея розташована в центральній Африці.  Столицею є місто Конакрі.

–  Цікавий факт: офіційною мовою в Гвінеї є французька.

–  столиця Гвінеї Конакрі  займає таку відстань, що не перевищує довжину в 20 кілометрів, а в ширину 5.  Таке планування міста створює на його виїзді постійну пробку (тільки одна вулиця веде  на виїзд).

–  Цікавий факт: в Гвінеї обов’язковою є освіта дітей від 7 до 14 років.  Незважаючи на те, що освіта є обов’язковою,  у школах навчається не більше 30% всіх дітей.

–  в Гвінеї є дуже великий ризик заразитися якоюсь хворобою.  Ця країна знаходиться на 4 місці в списку країн за зараженнями небезпечними хворобами, – цікавий факт.

https://clout.com.ua/

 – Цікавий факт: жителі Гвінеї сушать випрану білизну і одяг, розклавши його на землі, при цьому він залишається, як не дивно, чистим.

https://clout.com.ua/–  апельсини в Гвінеї продають очищеними  від помаранчевої шкірки, але  при цьому залишають білий шар.  Це дуже зручно, що б використовувати апельсин для того, щоб втамувати спрагу – прокусити білий шар і видавити всю м’якоть відразу в рот, – цікавий факт.

– банани в Гвінеї коштують набагато дорожче, ніж у нас.

–  вищу освіту в цій країні можна отримати, якщо здати іспити на знання Word і Excel, – цікавий факт.

https://clout.com.ua/ Цікавий факт: в столиці Гвінеї взагалі не існує прогнозу погоди, там є її розклад.  Завжди точно (з різницею в тиждень) там змінюється сезон дощів на сухий сезон. За цим розкладом відомо, коли почнеться дощ і коли закінчиться. Погодні умови в цій країні дуже різні –  на узбережжі вони дуже відрізняється від погоди в глибині країни.

–  вся земля в Гвінеї має яскраво-червоно-помаранчевий колір.

– для того, щоб потрапити в Гвінеї необхідно пред’явити документ, у якому зазначено, що ви зробили щеплення від жовтої лихоманки, – цікавий факт.