Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси

 

 – кактуси легше за інші рослини переносять сильну спеку. Для них температура до 60 градусів вважається цілком комфортною.

– у далекі часи голки кактусів використовували в медичних цілях. Ними зашивали рани, попередньо простерилізувавши голку.

 – деякі види кактусів можуть поїдати дрібних комах. Вони випускають специфічний «м’ясний» запах, який і привертає  мошок.  Квітки у таких кактусів, зазвичай яскраво червоного кольору.

 – багато видів кактусів використовують для приготування їжі. Плоди часто додають в компоти, їдять їх сирими, роблять кактусовое варення.

https://clout.com.ua/

 –  до 1978 року найвищим кактусом в світі вважався кактус сагуаро. Однак не так давно він впав через сильний вітер.

 – кактус чудово навчився зберігати вологу. Однак вода в ньому міститься не в звичному рідкому вигляді, а у вигляді густого сиропу.

https://clout.com.ua/

–  батьківщиною кактусів вважається Америка. Саме Христофор Колумб привіз ці рослини в Європу, щоб показати які «дивини» зростають за морем. Незабаром ця рослина швидко розійшлося по континенту.

 –  кактуси розмножуються за допомогою насіння, так і з допомогою живцювання.

 –  нещодавно був зафіксований кактус, на якому в сезон цвітіння зацвіло відразу 690 квіток.

 – науково доведено, що собаки дуже бояться кактусів. Живопліт з кактусів здавна використовували для захисту від койотів.