Категорії
journal

4 способи розвинути позитивний настрій на гроші

Чи є у вас позитивний настрій на гроші? Якщо так, то вітаю вас це може мати величезний вплив на ваші фінанси. Розрахувати бюджет, зберегти і підтримати свої фінанси може бути складним завданням. Крім того, можливо іноді ви турбуєтеся з приводу економіки, зростання цін на все, від бакалії до бензину… Не дозволяйте цьому стану оволодіти вами, тому що негативні емоції повинні проходити повз вас. Ви можете все!

Розглянемо чотири речі, які ви можете зробити, щоб залишатися позитивно налаштованим щодо свого фінансового майбутнього, і розвивати мислення, яке приведе вас до міцного багатства.

4 способу розвивати позитивне мислення:

1. Не піддавайтеся

Якщо ви втратили свій фінансовий шлях, ніколи не пізно знайти ще один шлях знову. Не дозволяйте нікому підбурювати вас і безвідповідально поводитися з грошима. Думаю, що вам не потрібні лекції про великі гроші … вам потрібні гроші для мотивації.

Про що ви мрієте? Чого хочете досягти? Це знаходиться в межах вашої досяжності! Це може статися не так швидко, як вам хотілося б, але маючи зобов’язання ви можете досягти своїх фінансових цілей.

Бути дисциплінованим зі своїми фінансами це важка праця. Так само як фізичні вправи, дієта або багато інших зусиль для самовдосконалення. Ви можете зазнавати невдач, але ваші очі повинні бути налаштовані на приз!

2. Визнайте свої помилки і візьміть на себе особисту відповідальність за них

Вина є негативною емоцією. Можливо, це не сподобається з першого разу, але приймаючи особисту відповідальність, ви звільните себе, тому що прийняття на себе відповідальності є визнанням того, що ви взяли контроль над своїм власним життям. Хіба це не те, що ви хочете бачити?

Якщо віддати відповідальність комусь, то віддається контроль над собою. Діаграми власної фінансової долі одночасно страшне і захоплююче видовище, але це також розширення можливостей і прав.
Візьміть під свій контроль фінансову міць, а потім використовуйте цю владу для прийняття важливих фінансових рішень. Ніхто не досконалий. Ми всі робили помилки і давали обітницю чинити по-іншому. Починайте робити найкращі фінансові справи. Цей вибір повинен включати менше витрат і більше економії.

3. Створити фінансову групу підтримки

В цю групу повинні входити люди, які хочуть, щоб ви ставали більш успішними у фінансовому відношенні. Також вона повинна… складатися з людей, які ставлять високу ставку на важку роботу, відповідальність і чесність, а не матеріальні блага. Якщо у вас виникли фінансові переговори з групою підтримки, перевірте будь-який негатив і песимізм – виставте його за двері. Правда в тому, що ці люди повинні бути в змозі дати вам заохочення і мотивацію. Будьте готові просити у вашої групи підтримки про допомогу, коли вам це потрібно. Якщо ви вибрали людей, яким довіряєте, вам потрібно бути готовим до того, щоб прийняти їх поради.

4. Заохочуйте себе, коли ви досягаєте олімпу у вашій фінансовій подорожі, але не робіть цього, витрачаючи гроші

Кращі речі в житті насправді є безкоштовними! Заохочуйте себе читанням хорошої книги, дивіться хороші фільми або займіться своїм улюбленим садом, наприклад. Якщо ви відправляєтеся у відпустку – добре і вигідно витратьте трохи часу на пошук авіаквитків, тощо. Навіть якщо ви відчуваєте, що робите маленькі кроки вперед, це нормально. Маленький крок заслуговує невеликої винагороди і відповідно за великий крок буде своя нагорода. Великий або маленький, пам’ятайте і скористайтеся цим імпульсом продовжуючи рухатися вперед.

Ви можете бути успішним у фінансовому відношенні якщо будете розвивати позитивний настрій на гроші. Візьміть на себе зобов’язання і відповідальність за досягнення свого фінансового вибору, приєднаєтеся або створіть групу підтримки, винагороджуйте себе, коли потрапляєте на вершину фінансового олімпу. Одним словом, почніть зараз!

4 способи розвинути позитивний настрій на успіх – читайте в бонус:

  1. Ніколи не йдіть на важливу зустріч в поганому настрої і з поганими думками в голові. Наприклад, Мері Кей взяла за правило ніколи не зустрічатися з клієнтами та партнерами в поганому настрої. І як бачите, бізнес цієї успішної жінки процвітає.
  2. Не виносьте сміття з хати. Тобто, по дорозі на роботу залишайте проблеми перед порогом фірми – у вас повинен бути робочий настрій на успіх. На роботі ви повинні посміхатися, цвісти і випромінювати гарний настрій. Це дуже складно, але так і шлях успіху не легкий. Також робота і стреси, які ви переживаєте, повинні залишатися за порогом вашого будинку.
  3. Контролюйте свої емоції. Це не просто, але ваші зусилля не пройдуть дарма. Шукайте проблеми в собі, а не в оточуючих. Запам’ятайте, що це не вас образили, а ви образились. Не дозволяйте негативним емоціям узяти верх над вами. Образили – нічого, переживемо цю неприємність.
  4. Будьте доброзичливі до всіх, навіть до тих, хто намагається образити. Як говориться, посміхайтеся, це шеф любить.