Як вам, наприклад, переліт з Києва в Індію за 300 доларів в обидва кінці? Або з Риги в Мадрид за 5 євро? Це реально, треба просто прикласти трохи зусиль.
Отже, як заощадити на перельотах і знаходити дешеві авіаквитки:
Порада №1. Купуйте квитки якомога раніше.
Як правило, авіакомпанії дозволяють купувати перельоти за півроку, а то й за рік до дати вильоту. Якщо є можливість спланувати свою поїздку заздалегідь і купити авіаквиток – скористаєтеся нею. Пам’ятайте, що квиток, куплений за півроку до вильоту – дешевше, ніж куплений за місяць.
Порада №2. Шукайте гарячі рейси на тур біржах і в турагентствах.
У багатьох туристичних операторів, залишаються нерозпроданими квитки на чартерні рейси. Ближче до дати вильоту такі квитки стають «палаючими» і можна купити їх майже за копійки. Правда, потрібно бути готовим полетіти в будь-який момент, буває, що квитки продаються з вильотом на завтра. Географія польотів звужена, тому що чартери літають в основному на популярні курорти.
Порада №3. Ловіть акції авіакомпаній.
Дуже часто авіакомпанії проводять розпродаж авіаквитків на той чи інший напрямок. При певній частці везіння, можна купити квиток за дуже хорошу ціну. Ці акції і розпродажі часто короткострокові, тому, якщо знайшли квиток за хорошою ціною, то не затягуйте з покупкою – завтра такої ціни може вже і не бути. Що б бути в курсі всіх справжніх і майбутніх акцій, потрібно підписатися на e-mail розсилку у на сайтах авіакомпаній.
Порада №4. Літайте лоукостами.
Лоукости – бюджетні авіаперевізники, які дозволяють літати за дуже низькою ціною, але позбавлені більшості традиційних послуг, звичайних авіакомпаній, таких як: безкоштовний провіз багажу, харчування на борту та інше. За рахунок економії практично на всьому, лоукости надають своїм клієнтам дуже привабливі ціни на авіаквитки – можна полетіти з Куала-Лумпуру на острів Шрі-Ланка за 50 доларів або з Парижа в Лісабон за 10 євро. У лоукостів, також бувають акції і розпродажі, тоді квитки можна придбати просто за сміхотворною ціною.
Порада №5. Користуйтесь пошуковими системами авіаквитків.
Пошуковики – спеціальні сервіси, які дозволяють вам знаходити авіаквитки, за заданими вами критеріями: ціна, дата, час вильоту, кількість пересадок. Після того як ви виставите всі критерії пошуку, вам будуть показані доступні варіанти починаючи з найменшої ціни. Пошукачі самі не продають квитки, а перенаправляють на сайти авіакас.
Порада №6. «Грайте» з датою і місцем вильоту.
При пошуку авіаквитків спробуйте зміщувати дати вильоту і прильоту, на кілька днів туди-назад. Ціни в різні дні можуть істотно відрізнятися. Так само намагайтеся не літати у вихідні та святкові дні, ціни також будуть вище, ніж у звичайні будні дні. Варто подивитися вильоти в потрібне вам місце, з сусідніх великих міст. Комбінувати потяг (чи автобус) до сусіднього міста + авіапереліт буває вигідніше, ніж летіти з вашого міста. При пошуку квитків зверніть увагу на стикувальні рейси з однією або двома пересадками – вони найчастіше дешевше прямих перельотів.
Порада №7. Займайтеся моніторингом цін.
Якщо ви знайшли потрібний вам авіаквиток на потрібну дату, не поспішайте купувати його відразу. Цілком можливо, що цей квиток в іншій авіакасі буде коштувати дешевше, різниця часом становить десятки доларів. Так само буває вигідно купувати квитки безпосередньо на сайтах авіакомпаній.
Приємних польотів!