Категорії
Визначні місця Туристу

Тур по Голлівуду (Hollywood) – Los Angeles

Настав ще один день у моєму житті… І цей день був день, коли я взяв тур до Голлівуду! Забігаючи вперед, хочу сказати, що це місце №1 в усьому Лос Анжелесі! Walk of Fame, знаменита Алея Слави була у моїх ніг. Голлівуд (Hollywood) – це район в Лос-Анджелесі. За своєю площею він досить великий. Але для туристів справжній інтерес у турі представляють Алея Слави (Walk of Fame), Беверлі Хіллс (Beverly Hills), Бел Еір (Bel Air). Можете за мене порадіти, під час туру по Голлівуду я побував у всіх цих місцях.

https://clout.com.ua/

Алея Слави (Walk of Fame) − головне місце Голлівуду

Розповідь про місця, в яких я побував в турі по Голлівуду, почну з Walk of Fame, Алеї Слави. Вона повинна бути у всіх турах по Голлівуду. Алея Слави знаходиться на Hollywood Boulevard (Бульвар Голлівуд). На обох сторонах тротуару бульвару знаходяться червоні зірки з іменами видатних діячів шоу-бізнесу. Таких зірок на бульварі Голлівуд безліч – вони простягаються на 2,5 зупинки метро вздовж бульвару. Алея Слави має бути місцем №1 під час будь-якого туру по Голлівуду. Думаю, не буде зайвим згадати, що увічнити своє ім’я на бульварі – це величезна честь для будь-якого актора чи режисера. Отримати зірку на Алеї Слави Голлівуду − дуже складне завдання. В турі мені розповіли, що зірки бувають 5 типів:

  1. Зірка за успішний музичний альбом
  2. Зірка за кінематографічну діяльність
  3. Зірка за театральну діяльність
  4. Зірка за музичну діяльність
  5. Зірка за теле – радіодіяльність

У турі я дізнався, що є лише 1 людина, якій вдалося отримати всі 5 зірок на голлівудській алеї Слави зі своїм ім’ям. Ім’я тій людині буде Bob Hope. Це легендарна особистість в американській культурі, правда я про цю людину нічого не чув і дізнався про нього лише взявши тур по Голлівуду. Але можу сказати, що отримати всі 5 зірок – дорогого коштує.

Інформація про зірки на Алеї Слави в турі по Голлівуду

Зірка на Walk of Fame в Голлівуді видається людині довічно. В турі по Голлівуду, мені пояснили, що потрібно для цього зробити. По-перше, ви повинні бути видатним діячем мистецтва. По-друге, у Голлівуді існує спеціальний комітет, який приймає рішення про видачу зірок на Алеї Слави. Ці голлівудські хлопці будуть розглядати вашу кандидатуру тільки якщо ви до всього іншого ще і займаєтеся активною благодійною діяльністю. І останній пункт… Подача заяви у цей голлівудський комітет на отримання зірки на Алеї Слави коштує $25,000. Багато це чи мало? Всього 25 тис. дол. і ваше ім’я увічнено на Алеї Слави Голлівуду. Через 5, 10 чи 100 років, туристи з усіх куточків світу будуть брати тур і фотографувати ваше ім’я собі на пам’ять. Але для цього потрібно виконати всього пару вищезазначених пунктів. Тому ім’я на Голлівудській Алеї Слави того варто. Ці 25 тисяч йдуть на довічний догляд за вашою зіркою. У разі вандалізму, якщо ваша зірка була кимось пошкоджена, вашу зірку відреставрують і приведуть в порядок (прецеденти вже були в історії Голлівуду). Про все це мені розповіли гіди туру.

Хто доглядає за зірками на Алеї Слави в Голлівуді?

Ще в турі по Голлівуду я дізнався багато цікавого щодо догляду за зірками на Алеї Слави. Зірок у Голлівуді вже більше 2 тисяч. І за всім цим величезним багатством доглядає (миє і натирає спеціальною рідиною) тільки 1 людина! Людина звичайна, непримітна, людина без ноги. Я бачив цього чоловіка. І якщо б я не побував на спеціальному турі по Голлівуду з екскурсоводом, я б в житті не знав про нього і в житті б не звернув на нього увагу серед величезного натовпу туристів на бульварі.

https://clout.com.ua/Китайський театр (Chinese Theatre) в турі по Голлівуду

Інше знамените місце, яке я бачив у турі по Голлівуду − Китайський театр (Chinese Theatre). Біля входу в цей Голлівудський театр знаходиться невелика площа, закладена плитами. І на кожній плиті знаходяться відбитки ніг і рук знаменитих акторів. Я там бачив відбитки таких зірок, як:

  • Мерлін Монро
  • Бред Пітт
  • Джек Ніколсон
  • Джордж Клуні
  • та багато інших знаменитостей Голлівуду

Цей список зірок можна продовжувати нескінченно. В турі по Голлівуду я дізнався цікаву закономірність: в рік на ці плити потрапляє в середньому 1 або 2 нових відбитка. Залишити свої відбитки біля входу в Китайський театр також величезна честь для будь-якого актора і не просте завдання, так само як і отримати зірку на Алеї Слави. Право залишити відбиток акторові дістається за який-небудь успішний фільм. Однак окрім успішності цього фільму повинен бути присутнім ще 1 факт – прем’єра даного фільму повинна проходити саме в Голлівуді в Китайському театрі (Chinese Theatre).

Музеї на бульварі в турі по Голлівуду

На додаток до всього описаного вище, в турі по Голлівуду мені ще вистачило часу сходити в кілька музеїв Мадам Тюссо, які знаходяться прямо на бульварі Голлівуд (Hollywood blvd). Музеї виявилися досить цікавими. Музеї знаходяться прямо на Walk of Fame (Алея Слави), їх 2. І тому знайти їх на карті туру особливих труднощів не складає.

https://clout.com.ua/Окрім музеїв воскових фігур я також потрапив у Музей рекордів Гіннесса. На жаль мушу зізнатися, що цей музей мене трохи розчарував, і особливого задоволення від нього я не отримав. Однак все одно скажу, що Музей рекордів Гіннесса знаходиться прямо на Алеї Слави Голлівуду (Walk of Fame). Всі ці місця позначені на карті туру.

Театр Кодак (Kodak Theatre) − сцена самого Оскара в турі по Голлівуду!

Є ще одна визначна пам’ятка, яку я хочу порадити відвідати всім туристам Лос-Анджелеса в цілому, або людям, які взяли тур саме по Голлівуду. Тур всесвітньо відомого театру − Kodak Theatre. Цей театр займе лише 30 хвилин вашого туру по Голівуду, однак ви пройдетеся по всіх закутках того місця, де щороку проходить церемонія Оскара. Ви постоїте на тій знаменитій сцені в театрі Kodak. Крім цього у вас буде можливість поглянути на оригінальну статуетку Оскара, яка буде на відстані якихось 25 см від вас. Все це Ви зможете побачити, включивши в тур по Голлівуду театр Kodak Theatre.

Runyon Canyon − найкращий вид на Голлівуд в Лос Анджелесі

https://clout.com.ua/В останній день мого перебування в Голлівуді я вирушив подивитися на Лос-Анджелес з висоти пташиного польоту. Місце називається Runyon Canyon. Runyon Canyon знаходиться буквально в 20 хв пішки від Алеї Слави Голлівуду. Вам потрібно йти на захід з бульвару Голлівуд до вулиці Fulled і на цій вулиці повернути праворуч. Але мушу вас попередити, що прекрасний вид на Лос-Анджелес, який відкривається з Runyon Canyon буде коштувати добрячих зусиль. Особисто я – молодий спортивний хлопець, але добряче втомився, перш ніж дістався до найкрасивішої точки для панорамного огляду. Так що похід в Runyon Canyon − це більш трудомістке заняття, ніж тур по Голлівуду.

Однак вид, що відкривається з цих пагорбів на Лос-Анджелес і на Голлівуд того вартий! Спробуйте уявити ситуацію, коли вам видно даунтаун Лос-Анджелес, бульвар Голлівуд, Тихий океан, знаменитий знак «Hollywood», − всі ці речі видно вам з однієї точки і вам потрібно лише злегка повернути голову! В цій точці Голлівуду я був під час заходу. Можу з упевненістю заявити, що виділити час у своєму турі по Голлівуду для Runon Canyon просто необхідно – тоді ви запам’ятаєте цей тур по Голлівуду на все життя! До того ж вхід в цей парк абсолютно безкоштовний.

Пустельна Алея Слави Голлівуду проводжала мене з Лос Анджелеса

Вночі, в останній день мого туру по Голлівуду, мене вже чекав автобус, який відвіз мене в Санта-Барбару (Santa Barbara). Я виїжджав з автобусної станції Greyhound в Північному Голлівуді, і це був мій єдиний шанс побачити Алею Слави безлюдної − була 4 година ранку… . Так закінчився мій тур по Голлівуду, але сподіваюся, що коли-небудь я ще раз повернуся в Голлівуд і обов’язково Вам про це розповім! Підводячи підсумок, хочу сказати, що я залишився дуже задоволений своїм туром.

Тур по Голлівуду (Hollywood) – Los Angeles

Hollywood – найвідоміше місце в Лос Анджелесі. Дана стаття розповіла вам про мої пригоди в Голлівуді!