Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур по визначним місцям Праги. Інформація для туриста

В тур по визначним місцям і пам’яткам Праги обов’язково потрібно брати з професійним гідом. Він відкриє Вам той унікальний дух Праги, до кінця відчути який, не зможе звичайний турист. Цей дух таїться в історії найкрасивіших пам’яток, привітних і гостинних людей, у святковій атмосфері кожен день! У нашій статті ми вибрали найкрасивіші пам’ятки, щоб Ваш тур в Прагу виявився кращим туром в житті!

Тур в Прагу: Празький Град

https://clout.com.ua/Пізнавальна екскурсія по величезному середньовічному замку Європи допоможе туристу краще дізнатися історію Праги. Побудована ще в 850 році, ця пам’ятка таїть у собі цікаві факти з історії Чехії. Ця президентська резиденція є найбільшою у світі! Усередині кріпосних стін знаходиться Королівський палац, Собор Святого Віта, базиліки Св. Георгія та Золота вуличка. В турі по Празі Вам розкажуть, що з моменту спорудження і до 1836 року ця пам’ятка була місцем коронації королів, а на даний момент є резиденція уряду Чехії. В турі по Празі вам розкажуть, що в королівському склепі поховані тіла святих, царів, князів та імператорів Чехії. Обов’язково впишіть Празький Град в свій тур!

Карлів міст у турі по визначним місцям Праги

Ще одна чудова пам’ятка Праги – Карлів міст. Для будь-якого туриста просто необхідно сфотографуватися на найстарішому мості Праги. Ще в 1357 році почалося будівництво цієї пам’ятки. До речі, за порадами астрологів було прийнято рішення розпочати будівництво рівно в 5:31 ранку. Право закласти перший камінь у фундамент надали королю Карлу IV, в честь якого і називали цей міст, що з’єднує райони Праги Старе місто і Малу країну через річку Влтаву. Через 500 років міст почав офіційно називатися Карловим. Ця пам’ятка тягнеться більш ніж на півкілометра уздовж і на 9.4 метра в ширину. В турі по Празі вам розкажуть, що цілих 500 років Карлів міст був єдиним в Празі! Протягом 27 років з 1683 по 1714 рік вздовж мосту з’явилися красиві статуї кращих скульпторів Європи. Поставити власноруч зроблену статую було величезною честю навіть для найвідоміших скульпторів. В турі по визначним місцям Праги обов’язково відвідайте Карлів міст, в іншому випадку, враження не будуть такими яскравими і барвистими!

Пам’ятка Кафедральний собор Св. Віта в турі по Празі

Собор Св. Віта – прекрасна пам’ятка Праги! Найбільша і найкрасивіша церква не тільки Праги, але і всієї Чехії. Якби Ви побували в головній вежі собору, то Вам би відкрився дивовижний вигляд на Прагу, гідний туру по Празі! Готичний стиль цієї споруди був задуманий також королем Карлом IV. З великими перервами велися побудови цієї величезної церкви. Свій поточний вигляд ця пам’ятка набула в минулому столітті, коли було закінчено будівництво. Неоготичний стиль, в якому добудовували церква в XX столітті, був елегантно доповнено вітражем і вівтарем. В турі по Празі гіди Вам розкажуть про святого Віті, голова якого зберігатися в соборі як реліквія ще з 1355 року.

Тур в Прагу: пам’ятка Староміська Площа

Напевно, всі туристи, які приїжджають до Праги, повинні побувати в цьому постійно людному, красивому в https://clout.com.ua/будь-який час доби місці. Старомак, як її називають місцеві жителі, є найвідомішою і найстарішою площею Праги, яка за сумісництвом ще й найпопулярніша пам’ятка Праги. Неможливо переоцінити її історичне і культурне значення! Розміри більше 15 км кв. роблять його популярним місцем відпочинку, як для туристів, так і для місцевих жителів. Побувати на Староміській Площі вдень – одне, а якщо прийти в це чудове місце Праги вночі, то Ви отримаєте зовсім інші враження.

Коли всі вежі, башти і будинки підсвічуються, то виникає таке враження, що Ви потрапили в казку або перенеслися в часі в ту ж Прагу років так на 400 назад! Своєю красою вражають фонтани, вода яких грає різними кольорами у тьмяному світлі ліхтарів. На цій площі відбувалися не тільки веселі, але й трагічні для всіх мешканців Праги. Тут було страчено десятки людей, велика частина яких є учасниками Ставровського опору. Вона була направлена проти подальшого правління династії Габсбургів. На їх честь було вміщено 27 хрестів, на яких було зображено меч і корону з шипами.