Категорії
Освіта за кордоном

Мовні табори на канікулах в Англії: вартість і особливості

Мовні табори в Англії для школярів

Літо – час відпочинку від школи. Зазвичай більшість гуртків та секцій в цей час не працюють, і діти займаються своїми справами, граючи на комп’ютері або гуляючи на вулиці. Так чому б не поєднати приємне з корисним і не поглибити знання англійської мови під час відпочинку, організувавши канікули для школярів в Англії?

Чи варто відправляти дитину на канікули в Англію?

Головним аргументом на користь навчання у Великобританії на канікулах є можливість повністю зануритися в мовне середовище. Особливо це стосується випадків, коли підбирається багатонаціональна група, в якій немає україномовних дітей. Таким чином можна значно підвищити рівень володіння англійською мовою, що дасть дитині можливість у майбутньому досягти успіху в кар’єрі. https://clout.com.ua/

Одна з найбільш затребуваних програм мовних таборів в Англії називається «англійська+ дозвілля». В ході цієї програми заняття з мови чергуються зі спортом та іншими розвагами, а також більш близьким знайомством з англійською культурою.

Хто працює з дітьми за навчальними програмами в Англії?

Перебування в мовному таборі на канікулах в Англії стимулює дитину до оволодіння англійською. У деї постійно виникає необхідність спілкуватися з дітьми, які приїхали з інших країн, або англійцями – тим самим поповнюючи свій словниковий запас. Весела і невимушена атмосфера розваг і спортивних змагань тільки сприяє різнобічному вивченню мови. За дитиною в таборі здійснюється постійний контроль. Педагоги, вихователі та тренери при вступі на роботу проходять ретельний відбір і відповідають всім вимогам професії.

Види освітніх програм на канікулах в Англії

У вас є можливість вибору між різними формами навчання у Великобританії на канікулах. Для тих, кому зручніше вивчати мову один на один з викладачем, більше підійде варіант навчання з проживанням у квартирі педагога. https://clout.com.ua/

До елітного варіанту належить школа-пансіон з досить суворими правилами і традиційним англійським підходом до процесу навчання. У літніх таборах і мовних школах панує невимушена демократична атмосфера, в якій підлітки легко знайдуть спільну мову і таким чином вивчать англійську. Розглянемо детальніше кожен з них.

Канікули з проживанням в будинку викладача: індивідуальний підхід

Ця програма останнім часом користується великим попитом. Вона дозволяє досягти чудових результатів за короткий період. Викладач, в будинку якого проживає учень, розробляє індивідуальну програму з урахуванням можливостей дитини. Інтенсивність навчання варіюється в межах від 15 до 30 індивідуальних занять протягом тижня і впливає на вартість курсу.

Особливістю цього варіанта навчання влітку в Англії є безперервне спілкування з носіями мови, яке, крім уроку триває і в сім’ї. Для дитини організують цікаву соціальну програму і покажуть цікаві місця. Необхідність спілкування під час канікул мимоволі викликає у дитини необхідність говорити англійською.

Літній табір: інтенсивне спілкування з носіями мови

На відміну від більшості інших варіантів проведення канікул, літній мовний табір в Англії пропонує спільне дозвілля і навчання як для англійців, так і для іноземців. Тому табір більше підходить дітям, які мають хоча б мінімальний рівень володіння англійською мовою. Головним девізом навчання іноземних учнів на заняттях (як групових, так і індивідуальних) тут є «навчання за допомогою дії». Діти навчаються всьому: письму, слуханню і читанню за допомогою різноманітної матеріальної бази (аудіо-записи, посібники, комп’ютерні програми). https://clout.com.ua/

Список заходів і гуртків у літньому таборі вражає уяву. Чого тут тільки немає: різні спортивні змагання, скелелазіння, танці, екскурсії і навіть спецкурси з виживання та навчання орієнтації на місцевості. Регулярно проводяться шопінг-тури в міста по сусідству. Програма перебування у літньому таборі настільки насичена, що вільного часу у дітей практично не залишається. Разом з тим в ході спілкування з новими друзями (носіями мови) удосконалюються навички спілкування англійською.

Мовна школа: бюджетне навчання

Специфікою мовних шкіл в Англії є те, що вони спочатку розраховані виключно на іноземних учнів. У стандартну програму курсу крім уроків включені і екскурсії кілька разів на тиждень. Мовні літні школи в Англії не володіють такими величезними территориями, як приватні пансіони. Тому і перелік розваг у них набагато скромніший, але й вартість нижча, ніж в інших закладах. Однак це не впливає на якість вивчення мови – вона нітрохи не поступається курсам в елітних школах-пансіонах.

Заняття проводяться з частотою 15-20 уроків в тиждень, в будні дні з 9 до 13 години. Основний акцент робиться на закріплення навичок спілкування англійською. А потім вже на розваги. До останніх відноситься аквапарк, конкурси, ігри, настільний теніс, дискотеки, шопінг і прогулянки в місті. Діти проживають як на території школи в спеціальних корпусах, так і в англійських сім’ях. https://clout.com.ua/

Школа-пансіон: дорого, безпечно і цікаво

Приватні школи-пансіони пропонують програми навчання, що включають у себе сучасні методики вивчення англійської мови і різноманітну розважальну програму. Відразу після прибуття діти проходять тест на знання мови. За його підсумками формуються групи. Кількість уроків на тиждень варіюється від 20 уроків в тиждень (курс «стандарт») до 30 (інтенсив). Кожна дитина закріплена за певним учителем, який є її куратором і вирішує питання організаційного характеру (наприклад, переведення в іншу групу).

Навчання дітей в Англії на канікулах в приватних школах-пансіонах побудоване таким чином, що в одну кімнату селять дітей, які розмовляють різними мовами. Таким чином, ефективність навчання значно зростає.

Як оформити путівку на навчання дитини в Англію?

Після вибору школи в Англії справа залишається за малим: купити путівку. Це можна зробити шляхом бронювання в одній з туристичних або освітніх компаній. Деякі з цих компаній займаються організацією таборів за кордоном, підбором персоналу. Інші надають послуги посередників, реалізуючи путівки в англійські школи і допомагаючи оформити пакет потрібних документів.

Відправити дітей на канікули в Англії можна і самостійно. Для чого необхідно подати заявку на цікаву програму в конкретну школу, забронювати курс навчання, і підготувати потрібні документи.

Необхідні документи

Для виїзду дитини у табір в Англії потрібно зібрати стандартний набір документів для виїзду за кордон Перерахуємо їх: https://clout.com.ua/

  • закордонний паспорт дитини та його копія;
  • туристична медична страховка;
  • довіреність на переліт дитини (з супроводом чи без нього);

Як потрапити на канікули в Англію?

Хвилювання батьків, котрі відправляють свою дитину одну в незнайому країну, зрозуміле. Однак, не варто хвилюватися. Дитина, яка не досягла 13 років, летить у літаку тільки з супроводом. Батьки передають дитину при реєстрації в аеропорту співробітнику компанії, який садить її в літак, а після прибуття в Англії передає приймаючій стороні після звірки документів. Правилами міжнародних перельотів регламентується, що дитина старше 13 років може здійснювати авіапереліт для навчання в літньому таборі в Англії як самостійно, так і в супроводі (на розсуд батьків).

Вікові обмеження

В основному, англійські програми навчання на канікулах розраховані на дітей у віці від 11 до 17 років. При цьому в окремі літні табори можна поїхати з 7 років. Пройти інтенсивний курс навчання влітку в Англії з проживанням в будинку у викладача – в більшості випадків з 14 років.

Вартість навчання в Англії

Ціна за тиждень навчання в Англії коливається в межах від 510 до 1110 фунтів в тиждень. Найдорожче обходиться приватна школа-пансіон та індивідуальне навчання з проживанням в будинку викладача. Оптимальне співвідношення ціна/якість пропонують мовні літні школи в Англії. Так, вони не мають таку велику площу і розвинену інфраструктуру, як приватні пансіони, тому і коштують недорого. Проте не поступаються пансіону в якості надання освіти. Безкоштовні канікули, на відміну від вищої освіти та аспірантури, в Англії не передбачені.

Таким чином, канікули в Англії – це безпечно, корисно і неймовірно цікаво. Так, це задоволення не з дешевих. Але вкладені кошти цілком окупляться. Дитина познайомиться з культурою і побутом сучасної Англії, інтенсивно поспілкується з носіями мови та гарантовано покращить свої навички розмовної англійської.