Категорії
journal

6 причин, через які вам заздрять

https://clout.com.ua/

Так, життя кожного з нас далека від досконалості (так і не існує цієї досконалості). Але багато людей в цьому світі заздрять вам. І ось чому:

1. Ви достатньо освічені, щоб прочитати цей текст

Якщо ви читаєте це, у вас вже є за що бути вдячним. І це – освіта. Вірте чи ні, близько 774 мільйонів людей у цьому світі не можуть прочитати цей текст (тому, що вони не вміють читати, а не тому, що вони не знають мови). І ці 774 мільйони – значна частина населення Землі.

Грамотність і освіченість – міст, який приводить від зневіри до впевненості, від збентеження до розуміння, і від смутку до щастя. Це потужний поштовх для персонального росту, і завдяки утворенню кожен може реалізувати себе на повну котушку.

Хіба 774 мільйони – це не божевільна цифра?

2. Ви здорові

Іншими словами, якщо ви захворієте – то скоро видужаєте.

Цінуєте своє здоров’я. Це найбільше благо, яке є у вашому житті. Це основа будь-якого іншого щастя в житті. Ваше тіло – це єдине тіло, в якому ви будете жити.

Якщо вам пощастило, і у вас хороше здоров’я, то постарайтеся підтримати його. Зробити це простіше, ніж здається. Занадто часто ми фокусуємося на негативі. Ми думаємо про те, як нам буде важко. Але подумайте про те, наскільки добре ми будемо почувати себе, якщо будемо вести здоровий спосіб життя і мислення.

Секрет простий. Живіть справжнім моментом, їжте легку їжу, дихайте глибоко, кожен день практикуйтеся в своїй сфері захоплень, і підтримуйте інтерес до того, чим займаєтеся більшу частину часу.

3. У вас є право вибору

Якщо ви часто турбуєтеся з приводу свого майбутнього – кар’єри, сім’ї, наступного кроку, наступного – то будьте вдячні за це. Ваші сумніви означають лише те, що у вас вистачає амбіцій, завзяття і свободи робити власний вибір.

Якщо ваш вибір лежить між «так» і «немає», то і свободи у вас немає. Є різниця між тим шляхом, яким ви йдете, і тим, що пропонують вам інші; між тим, ким ви повинні бути і можете бути. І цю свободу у вас не відняти.

4. Ви – багатий людина

Вчора вночі ви не заснули голодним. Коли ви прокинулися, над вашою головою був дах (сподіваюся, є і зараз). Ви можете вибрати, що сьогодні одягти. У вас є доступ до чистої води та електрики. І ви зараз в мережі.

У вас є все, щоб жити комфортно. Ви – багата людина. Зрозумійте це. Майте менше, цінуєте більше.

5. У вас є дім

Дім – це не будівля або приміщення, де ви живете. Дім – це місце, де живуть люди, яких ви любите, навіть якщо ваші зустрічі носять віртуальний характер. Це не точка на карті, але місце у вашому серці, цеглинки, з яких будується все ваше життя.

Любов і повага ділиться між коханими і членами сім’ї. І це – справжній дар. Якщо у вас є, кого любити – то вам пощастило.

6. У вас є шанс

Дорогоцінний Час. Все, що ви знаєте, скінчиться. Не зараз, але колись точно. Або зовсім скоро.

Ви повинні вирішити, що ви будете робити з часом, що залишився. Якщо б ви знали, що цей вечір – останній, ви б легко зрозуміли, як його провести… Це не риторичне питання. У цьому світі ніщо не вічно.

Як і час інших людей, ваш теж йде. Прямо зараз. Не бійтеся. Живіть цим моментом і візьміть з нього найкраще. Зараз – ваш шанс.

P.S. Ви і я – дуже щасливі люди. Багато людей зараз заздрять нам. За що ви вдячні сьогодні?