Категорії
journal Подорожі

7 порад, як зробити відпочинок незабутнім

  1. Переконайтеся, що ви залишаєте найцінніші речі в будинку. Ви ж не хочете, щоб у вас їх вкрали. Складіть список того, що ви збираєтеся взяти з собою приблизно за тиждень до поїздки, ви повинні точно знати, що всі потрібні речі будуть упаковані. Навіть якщо ви збираєте валізу в останню хвилину, ця обережність допоможе вам зберегти організованість і позбутися від непотрібних речей.
  2. Якщо ви збираєтеся в чужу країну, будьте обережні з тим, що їсте. Якщо ви страждаєте від сильної харчової алергії, переконайтеся в тому, що ви в змозі розпізнати, що знаходиться в страві, яку збираєтеся з’їсти. Повідомте персонал і медичних працівників готелю про стан вашого здоров’я.
  3. Спробуйте нові методи, які допоможуть вигідно скласти речі у валізі. Ви не повірите – але якщо правильно скласти речі, то замість трьох валіз вам знадобиться тільки одна.
  4. Під час польоту прийміть снодійне. Люди часто відчувають труднощі зі сном через невеликий розмір салону літака, шуму та інших пасажирів. Ніколи не приймайте снодійне перед тим, як зайти в літак. Якщо відбудуться затримки, вам буде дуже важко вести себе адекватно.
  5. Не беріть з собою мило і шампунь, якщо знаєте, що у вашому готелі пропонують безкоштовно. Так ви збережете місце у валізі для більш корисних речей.
  6. Для економії часу переглядайте всі цікаві пропозиції туристичних компаній в режимі онлайн. Наприклад, підпишіться на новини від турагентств та авіакомпаній. Вони часто пропонують знижки, що не зустрічаються в інших місцях, в тому числі зниження тарифу в останню хвилину.
  7. Не дозволяйте маленьким проблемам зіпсувати ваш відпочинок. Незалежно від кінцевого пункту призначення, ви будете щасливі, знаючи, що підготувалися до поїздки заздалегідь.