Категорії
journal

10 дивовижних речей, які фінансово успішні люди роблять інакше

Фінансово успішні люди, у нашому суспільстві, часто мають погану репутацію, особливо серед бідних верств населення. Ми дивимося по телевізору шоу і передачі за участю багатих людей і думаємо, що за фінансовим успіхом ховається марнотратне життя за рахунок тих, хто бідніший. В цьому є деяка правда, проте у більшості фінансово успішних людей, успіх – це тільки частина їхньої історії.

Ми не бачимо, що стоїть за всім цим – це мрії, важка робота, помилки, ощадливість. Адже, ЗМІ не ходили за ними з камерами, коли вони жили в гуртожитках, працювали в їдальнях, перш ніж вони стали багатими і фінансово успішними.

Хороша новина в тому, що діти не народжуються з мільйонами доларів на банківських рахунках, і кожен має можливість стати фінансово успішним.

У книзі «Наука стати багатим» Wallace Уоттлз говорить щодо цього:

Багатими стають талановиті люди і бовдури, блискучі інтелектуали і довбні, фізично сильні і слабкі і хворі люди. Певна здатність мислити і розуміти, звичайно, необхідна, але будь-яка людина, достатньо тямуча, щоб читати і розуміти ці слова, безсумнівно, може стати багатою.

Ось 10 дивовижних речей, які фінансово успішні люди роблять інакше:

1. Вони оточують себе позитивними людьми і не витрачають час на негатив

Вони проводять свій час з тими людьми, які заряджають їх та мотивують. Адже, всім відомо, що людину робить оточення. Тому оточуйте себе цікавими, розумними, позитивними людьми. Дивно, що 67% заможних людей дивляться телевізор всього годину або навіть менше щодня і тільки 6% дивляться реаліті-шоу. Є над чим замислитися.

2. Вони жертвують

Фінансово успішні люди готові до скорочення доходів, мати дешеве авто, зменшувати розміри свого житла, коли тільки починають свій шлях. Вони беруть гроші, зберігають та інвестують їх або реінвестують у що-небудь, що в кінцевому рахунку зробить їх більше. Іноді, забезпечені люди воліють жити економно все життя, їздити на своєму автомобілі, до тих пір, поки воно не стає мотлохом, і їх не змусять його купити нове.

3. Вони не витрачають час на скарги

Якщо іноді трапляється що-небудь негарне, вони змінюють напрям, отримують від цього урок або шукають шлях використати це на власну користь.

4. Вони в першу чергу платять по боргах і економлять гроші

Вони знають, що «Коли ти зв’язаний обов’язком, то не маєш вибору, крім як залишатися на ненависній роботі, в місті або вдома проти своєї волі».

5. Вони не звинувачують у своїх бідах уряд або економічну ситуацію

Замість цього вони беруть всю відповідальність за самих себе і свої дії і вірять, що вони можуть впливати на своє майбутнє і змінювати його.

6. Вони сфокусовані на тривалі фінансові цілі

Замість того щоб робити гроші і витрачати їх, вони виділяють час, щоб створити фінансовий план, що дозволить їм досягти довгострокових цілей, і потім вони дотримуються цих планів.

7. Вони не припускають, що вони всезнаючі

86% багатих людей люблять читати і вірять, що вчитися треба все життя. 88% з них читають освітні або близькі до роботи матеріали не менш 30 хвилин кожен день. 63% слухають аудіокнижки по дорозі на роботу або додому.

8. Вони пропонують послуги або створюють речі, які мають цінність

Вони не просто перепродують те, що інші виробили.

9. Вони роблять набагато більше ніж “достатньо”

Навіть, якщо вони наймані працівники – вони шукають шляхи, які дозволять їм піднятися вище по кар’єрних сходах і виконують те, що поза їх зони службових обов’язків. Статистика говорить, що 44% фінансово успішних людей прокидаються за три години перед тим, як їх робота почнеться.

10. Вони в захваті від процесу створення того, що приносить гроші

Гроші для них не є основним пріоритетом. Фінансово успішні люди отримують задоволення від того, що їх клієнти та покупці щасливі. Тому вони не мають потреби у всіх сучасних пристроях і подібних іграшках, оскільки вони щасливі від того, чим займаються.

Загалом мало хто з нас, може впливати на уряд, економіку, наших друзів і родичів, які передають нам негативні емоції, однак, ми можемо контролювати те, як ми думаємо. Якщо ми можемо прийняти мислення фінансово успішних людей, то рано чи пізно ми станемо успішними навіть, якщо ми наразі обмежені в коштах. Успіхів!

Переклад статті