Категорії
journal

10 причин працювати по 12 і більше годин в день

Отже, ось 10 причин працювати:

  1. Завжди вибирайте великі цілі, мрії, справи. Якщо це буде щось дрібне, невелике, незначне, то ви швидко з цим справитесь. І де тоді тут боротьба, прагнення, розвиток? Мені більше подобається наполегливо добиватися своєї мети, тоді смак перемоги найбільш відчутний. Але коли це не об’ємні справи, то вони перестають бути цікавими з часом. Завжди надихає масштабність проекту, над яким ви працюєте. Але не ускладнюйте прості речі, просто не бійтеся братися за велике і «нереальне».
  2. Звичайно, для ентузіазму важлива свобода вибору. Коли є можливість самому вибирати собі цілі і завдання. Якщо ж це нав’язується або заставляється, то дуже скоро перестане вас надихати, і ви втратите інтерес до цього. Зробіть у всьому себе господарем, тим, хто сам вибирає і приймає рішення.
  3. Вміння приймати самостійно рішення. Якщо ви працюєте на когось, ви виконуєте чиїсь вказівки і доручення. Ви не приймаєте рішення самостійно, їх приймають за вас. У такому разі ви не зможете нести відповідальність за прийняте рішення. Але саме відповідальність допомагає виконувати речі правильним і ретельно, так як вам потім доведеться справлятися з наслідками своїх дій.
  4. Мене, наприклад, надихає вирішувати проблеми і завдання, з якими доводиться стикатися в процесі роботи. Ви запитаєте чому, адже більшість людей прагнуть їх уникнути. Все дуже просто: тільки вирішуючи деяку задачу або справляючись з проблемою, я набираюся необхідних знань і досвіду. Надалі, я зможу справлятися з більш складними завданнями, а також допомагати іншим справлятися з такою ж проблемою, вирішення якої мені вже відомо.
  5. Постійне навчання і придбання нових знань в процесі виконання роботи, по істині надихає. Монотонна та одноманітна робота вбиває, зникає будь-яке бажання продовжувати працювати над нею. Робота повинна завжди приносити нову інформацію, допомагати здобувати навички, яких у вас немає.
  6. Робота, яку ви робите повинна мати значення, як для вас, так і для інших. Справа, над якою ви працюєте, має бути важливою і потрібною іншим людям. Тільки таку роботу можна назвати значущою. Інакше навіщо вкладати стільки сил в роботу, якщо це нікому не потрібно. Чим більш масштабна і важлива справа, тим більше вона мене надихає.
  7. Те, що я роблю, має приносити користь мені або оточуючим. Моя робота, мета, мрія повинна бути корисною як для мене, так і для інших людей. Я готовий попрацювати, якщо це принесе користь комусь.
  8. Ніщо мене так не надихає, як вдячність людей за виконану роботу або допомогу. Щира подяка надихає зробити ще більше, приносити ще більше користі людям. Навіть ваші коментарі до статей це великий стимул і далі розвивати цей сайт, писати корисні статті та ділитися з вами досвідом і порадами.
  9. Мене надихають люди, які мене оточують. Не варто недооцінювати вплив оточення, в якому ви перебуваєте. Ваш успіх залежить саме від вашого оточення і того середовища, в якому ви знаходитесь.
  10. Все вищевикладене надихає мене працювати на результат і отримувати задоволення від процесу і результату.  У мене з’являється все більше нових ідей щодо зміни себе і свого життя, а значить, я на правильному шляху, чого і всім вам бажаю!