Категорії
Визначні місця Туристу

Тур в Канаду | Відпочинь!

https://clout.com.ua/

Канада – прекрасне місце для невеликої подорожі! Тут безліч цікавих фестивалів, туристичних маршрутів та пам’яток на будь-який смак. Наша стаття допоможе Вам визначитися з кращими місцями для туру і просто насолодитися красою Канади.

Перед тим як брати тур в будь-яке місто або країну, завжди вивчайте популярні туристичні місця. Це не тільки допоможе Вам краще орієнтуватися на новому місці, але і дозволить вибрати найбільш гідні пам’ятки. Сьогодні ми розповімо Вам про Канаду і її красу, щоб Ви незабутньо провели свій тур і не витрачали час даремно.

 

https://clout.com.ua/
Звичайні види в національних парках Канади

Канада радує своєю різноманітністю і може запропонувати масу різноманітних розваг для кожного типу туристів. Головним туристичним напрямком країни є гірськолижні курорти, але і в літній час тут можна добре відпочити: екскурсії, різні фестивалі і дивовижні свята відмінно наповнять Ваш тур.

Туризм в Канаді

В літній час відмінним вибором буде екскурсійний тур з переглядом пам’яток і відвідуванням різних фестивалів. Цікавою особливістю відпочинку в Канаді є можливість замовити спеціальну велопрогулянку по кращим туристичним місцям. Це суттєво скоротить час на переїзди і подарує Вам більше позитивних емоцій від туру.

https://clout.com.ua/

Розкішні літні фестивалі Канади

Ще в Канаді люблять проводити маленькі фестивалі у своїх містах. Зазвичай люди збираються на головних площах, де і відбуваються всі дії: від вуличних циркових виступів – до колективного перегляду авторського кіно. Такі події сприятливо впливають як на життя в місті, так і на туризм в цілому. Проте головною подією літа є міжнародні фестивалі. Найяскравішими і відвідуваними вже традиційно стали: музичний фестиваль в Квебеку і Калгарі Стампід (найстаріший ковбойський фейстиваль Канади з ярмарком, танцями і гонками). Цікаво знати, що останньому вже більш 100 років з більш ніж 1 млн туристів щорічно.

Екотуризм в Канаді

https://clout.com.ua/

Екотуризм – обов’язкова складова сучасного туру

Також Канада вважається Меккою сучасного екотуризму з безліччю національних парків і природних туроб’єктів. Всі парки по-своєму унікальні і кожен має що запропонувати своєму туристу: Пасіфік-Рим манить туриста вухастими тюленями і видрами, Вуд-Баффало — бізонами (вимираючим видом биків). Останнім часом все частіше в тур по Канаді вписують національний парк Глейшер, який спеціалізується на ведмедях грізлі. Всього таких парків налічується близько 40, але тільки в деяких є спеціальні місця для альпінізму, риболовлі і навіть спуску по бурхливих гірських річках!

Ніагарський водоспад — незабутня пригода

https://clout.com.ua/

Ніагарський водоспад – приголомшливе видовище

Однією з найбільш популярних і відвідуваних визначних пам’яток в турі є Ніагарський водоспад. Як можна більше туристів намагається не пропустити це дивовижне видовище, коли з висоти 53 метри сходять тисячі тонн потужних водяних потоків. Будь-тур по Канаді включає в себе три головних туристичних міста: Квебек, Торонто і Монреаль.

Пам’ятки в тур по Канаді

Квебек вважається дуже суворим містом для життя, так як взимку температура нерідко опускається до -30, а влітку піднімається до +35 з великим відсотком вологості. Саме тому місто слід відвідувати лише восени, коли тепло і сухо.

https://clout.com.ua/

Туристичний центр Канади

Квебек умовно можна поділити на два туристичних району: Верхнє і Нижнє місто. Верхнє місто усіяно старовинними будівлями і великими парками. Тут люблять відпочивати місцеві жителі і постійно бродять групи туристів. Нижнє місто славиться Королівською площею — центром сучасного життя Квебеку з безліччю розважальних закладів і пам’яток. Обов’язково впишіть столицю французької Канади в тур.

Монреаль — один з кращих туристичних напрямків Канади. Тут повно старовинних місць, які заслуговують уваги туриста. Однією з найяскравіших подій Вашого туру буде базиліка Нотр-Дам де Монреаль. Це неоготична споруда вражає своїми розмірами, а вежі базиліки досі служать головним орієнтиром міста. Також увагу туристів привертає історичний район Старий Монреаль, де розташовується старий Порт, Митниця, Ратуша комплекс Жак Картьє.

https://clout.com.ua/

Торонто — рідкісний приклад гармонійного поєднання історичної спадщини і сучасних будівель. Багато туристів часто відзначають особливу естетику міста, яка відрізняє його від європейських мегаполісів. Постійні реконструкції і будівництва нових споруд ніяк не впливають на туристичне життя Торонто, яке тримається на безлічі музеїв, парків і чудовій архітектурі міста.

Тур в Канаду

Сьогодні ми підібрали оптимальний тур по містах і природних красотах Канади. Також провели аналіз туристичної привабливості Канади та огляд кращих пам’яток.