Категорії
journal

Девід Фінчер – режисер з надзвичайною харизмою. Історія успіху.

Одним з таких режисерів є Девід Фінчер. Історія Девіда Фінчера і справді одна з найактуальніших на сьогоднішній день. Адже починав Девід як кліпмейкер, а тепер став режисером класу люкс.

Починав він свою кар’єру досить скромно. В 1984 році він почав робити кліпи. Проте вже в 1992 році він дебютував на великому екрані з фільмом «Чужий 3». Але все це було тільки початком його кар’єри. Про нового перспективного і талановитого режисера заговорили після виходу на екрани трилера під назвою «Сім» у 1995 році. А в 1997 році на екрани виходить фільм під назвою «Гра» в якому головні ролі виконали Шон Пенн і Майкл Дуглас.

Проте справжній успіх був попереду. У 1999 році на екрани виходить фільм « Бійцівський клуб », що згодом став культовим. На цьому режисер не зупиняється, він експериментує, і виходить у нього не погано. Незважаючи на те, що його наступні картини не користувалися досить великим успіхом, вони міцно зайняли свою нішу серед шедеврів світового кіномистецтва.

Цікавим прикладом будуть такі фільми як Соціальна мережа”, “Зодіак” чи “Дівчина з тату дракона”.

Що завжди відрізняло Девіда Фінчера як режисера, так це те, що він завжди вмів зацікавити глядача своїм незвичним баченням будь-якого, здавалося, простого сюжету. Його завжди відрізняло те, що він вміє уявити саму просту ситуацію зовсім по-новому.

Візитною карткою фільмів Девіда Фінчера завжди ставала музика. У кожному його фільмі музика займає важливу частину. Але її значимість змінюється залежно від сюжету. Очевидно, що як досвідчений кліпмейкер, Девід вміє підібрати єдино правильну музику для кожного епізоду свого фільму.

Фільми Девіда Фінчера несуть у собі особливий настрій. Після перегляду його фільмів хочеться, повернутися до перегляду знову. І це незвичайне явище. Адже перебуваючи по той бік камери, яку ми не бачимо, він володіє такою харизмою, що надихає акторів та всю команду. Саме це робить його геніальним режисером.