Категорії
Відпочинок

Транспортні системи Чорногорії

Як дістатися до Чорногорії і на чому пересуватися по країні. Правила пересування на легковому автомобілі.

Відпочинок на Адріатичному узбережжі: Чорногорія, Хорватія, Словенія, Італія - законодавство, ідеї відпочинку, курорти, визначні пам'ятки, нерухомість

В Чорногорії працюють два міжнародних аеропорти в містах Тіват та Подгориця. Крім цього, автомагістраль з якісним дорожнім покриттям з’єднує всі курортні міста, розташовані на побережжі Адріатичного моря.

В Чорногорії туристам зручно брати в оренду автомобіль. Для цього необхідно мати водійське посвідчення міжнародного формату, водійський стаж рік і більше, бути віком не менше 21 року. Також необхідно внести заставу за машину.

Не слід також забувати, що основні автомобільні магістралі є платними, а оплата вноситься на виїзді з неї, а не на початку шляху.

Якщо турист подорожує на своєму власному автомобілі, йому обов’язково потрібно застрахуватися на кордоні Чорногорії, також мати страховку, яка була оформлена в країні проживання до від’їзду. У Чорногорії дуже суворо ставляться до порушень швидкісного режиму на дорогах. За подібні порушення можуть виписати значний штраф.

В Чорногорії розвинена мережа автобусних маршрутів, якими з’єднані між собою всі великі міста та інші населені пункти. Тому можна із зручністю подорожувати на комфортабельному автобусі.

Є поромне сполучення між містом Бар та Італією.