Категорії
journal

5 способів не занудьгувати восени

Надворі осінь, і багатьох людей в цю пору року ловить смуток і меланхолія. Якщо апатія і поганий настрій наздогнали і вас, розфарбуйте своє життя самостійно.

«Осінь – час змін. Як жовте листя до нас повертаються старі, давно забуті друзі. Повертаються тільки на мить…» – як то кажуть .

1. Додайте кольорів

Купіть декілька помаранчевих диванних подушок. Поставте в вази осінні квіти: айстри, хризантеми, флокси. Одягніть до сірого пальто яскравий шарф. Купіть гарну парасолю, з якою вихід в негоду буде сприйматися з радістю. Спалахи кольору додадуть вам і оточуючим гарного настрою.

2. Знайдіть нове заняття

Займіться чимось новим. Чим завжди хотіли зайнятися, але не було часу або необхідних знань. Спілкуйтеся на форумах або реальних зустрічах з однодумцями. Нові знайомства і цікаве заняття не дадуть вам зауважити сірість за вікном.

3. Заплануйте відпустку

Навіть якщо відпустка нескоро, почати готуватися до неї можна прямо зараз. Шукайте інформацію про країну чи місто, які хочете відвідати, читайте про різні курорти, визначні пам’ятки, готелі. Читайте відгуки, порівнюйте фото. Мрійте про той час, коли зможете оцінити все це в реальності. Плануючи відпустку, як і згадуючи згодом про неї, ми продовжуємо приємні хвилини нашого життя.

4. Почніть готуватися до Нового року

По-перше, підготовка до свята – приємне заняття, а по-друге, почавши підготовку восени, ви збавите себе від зайвих клопотів у грудні. Купуйте подарунки близьким, знайдіть гарні сувеніри для колег, плануйте меню і розваги новорічної ночі. Час до свята пролетить непомітно, а ви все встигнете.

5. Цінуйте те, що маєте

Озирніться навколо. У вашому житті маса чудових речей. І з настанням осені вони нікуди не зникли. Ба більше, додалося багато нових приємних радощів. Насолоджуйтеся різнобарв’ям листя, свіжістю повітря, чашкою кави під теплим пледом в улюбленому кріслі. Життя прекрасне у будь-яку пору року. Цінуйте це!