Категорії
journal

8 способів заощадити на відпочинку

Отже, ось 8 способів заощадити на відпочинку:

1. Відпочивайте не в сезон

Можна вибирати ті країни, де зараз не сезон відпочинку. Повірте, Ви відпочинете не гірше, ніж, якби вибрали час пік. На таких турах, як правило, можна заощадити близько 30% від ціни, якщо б ви поїхали в розпал сезону. Багато агентств надають різні акції і знижки саме в таке міжсезоння.

2. Плануйте подорож самі

Якщо ви самі плануєте свою подорож, то ви зможете відпочити в 2-3 рази дешевше, ніж через туристичне  агентство. Зробити це самостійно не складно. Для цього вам потрібно вибрати готель з потрібною вам ціною, місцем розташування і забронювати номер. Ціни вас здивують, так як на сайтах готелів вартість номера на порядок нижче, ніж пропонує ваш туроператор.

3. На житлу теж можна пристойно заощадити

Не обов’язково брати дорогі номери у 5-зіркових готелях. Якщо ви подорожуєте самостійно, то номер в готелі вам знадобиться тільки для ночівлі. Решту часу ви будете проводити, гуляючи по місту або відпочиваючи на пляжі. Як правило, в не сезон, готелі знижують свої ціни або роблять знижки. Як знайти такі готелі? В інтернеті ви знайдете величезний список сайтів, де можна відшукати будь-який готель світу.

4. Економимо на авіаквитках

Саме на них можна добре зекономити. Як це зробити? Зараз майже всі авіакомпанії роблять різні акції, знижки на авіаквитки. Потрапити на такі квитки не просто, потрібно постійно моніторити ціни. Іноді буває обвал цін і квитки можна придбати за половину вартості. Проте, де і які знижки, ви можете дізнатися на одному з сайтів www.expedia.com. Також, щоб здешевити переліт, можна летіти з пересадками в інших країнах або вибрати бюджетні авіалінії. Тут є безліч варіантів і маршрутів, тому ви зможете підібрати квитки за потрібною вам ціною.

5. Самостійні екскурсії

На відпочинку зовсім не обов’язково користуватися послугами екскурсоводів. Зараз, щоб ознайомитися з новим містом, існує безліч помічників: карта, мобільний путівник, GPS-навігатор в машині. Ви також можете, наприклад, взяти машину на прокат і за пару годин оглянути всі околиці міста. Або їздити по іншим містам. Так ви зможете дізнатися набагато більше подробиць.

6. Купуйте проїзні

Якщо ви зупинилися у великому місті, особливо в Європі, і хочете подорожувати його околицями на місцевому транспорті, то придбайте проїзний квиток. Проїзд в громадському транспорті Європи набагато дорожче, ніж в нашій країні. Тільки на одному транспорті можна добре витратитися. Тому для туристів і гостей країни іноді є спеціальні проїзні, що діють певний час зі знижкою. Як, наприклад, в Парижі, можна купити проїзний квиток спеціально для гостей столиці. А в Празі ви можете придбати єдиний проїзний для всіх видів громадського транспорту. Також в деяких країнах є квитки зі знижкою на відвідування ряду музеїв, галерей та інших історичних закладів.

7. Відвідуйте ресторани та кафе для місцевих

Звичайно на відпочинку, ви захочете відвідати місцеві ресторани, кафе та ознайомитися з місцевою кухнею. Щоб спробувати різноманітні страви в різних закладах і не дуже витратитися, відвідуйте ресторани для місцевих. Не заходьте у кафе на головних вулицях міста і в ресторани, які поряд з дорогими готелями. У будь-якому місті ви зможете знайти звичайні вуличні кафешки. Ціни у них набагато нижче, і кухня вас приємно здивує своєю різноманітністю, не поступаючись дорогим ресторанам. Вам варто лише звернути з головної вулиці і пройтися провулками від центру. У меню таких кафешок ви можете знайти комплексні обіди або ланчі за прийнятною низькою ціною. Обирайте напої місцевого виробництва, бо вони набагато дешевше імпортних. В кінці ваших подорожей варто перевіряти свій банківський рахунок, бо всяке може бути.

8. Не купуйте в туристичних місцях

Купуйте сувеніри, речі та продукти на місцевих ринках, магазинах, де зазвичай купують місцеві жителі. Не купуйте їх в типових місцях, призначених для туристів. Або запитайте у жителів міста, де є недорогі магазини і сувенірні лавки.

Якщо ви врахуєте ці поради, то ви зможете недорого відпочити і отримати масу незабутніх моментів.