Категорії
journal

Що слухати на роботі, не втрачаючи концентрацію? Топ-3 стилі + інфографіка

Найбільш продуктивно працювати виходить саме в тиші, але коли трапляється великий шматок одноманітної рутинної роботи, то стає відверто нудно і починаєш лізти в соцмережі “на хвилинку”. Зазвичай ця хвилинка закінчується за 3 години, коли досягаєш вчорашнього посту фід-стрічки. Аби подолати монстра нудьги почав експериментувати зі звуковим тлом, і порівнювати музичний стиль та власну ефективність роботи.

У результаті цього більш ніж піврічного експерименту вийшов на 3 типи музичного полотна, увімкнувши яке, я працюю більш-менш продуктивно і не відволікаюсь. Тож хочу поділитися з Вами своїми напрацюваннями, можливо комусь допоможе у роботі.

1. Інструментальний Technical/Progressive Death Metal (100% ефективність)

Це було просто відкриття з відкриттів, на яке я вийшов всього тиждень тому. І за цей тиждень я зробив більше роботи, ніж за попередній місяць. Частково я завдячую цим інструментальному Technical/Progressive Death Metal’у. Як на мене, цей підстиль просто створений для того, щоб під нього працювати: ритмічна основа, відсутність типового для жанру вокалу, різноманітне музичне полотно, що природно випливає з Technical/Progressive складових.

Можливо комусь звучання видасться занадто брутальним, у такому випадку пропоную заслухати десятихвилинну сесію The Gerogerigegege (noisecore), тоді Ваша душа просто відпочиватиме слухаючи цю музику.

Найцікавішими для прослуховування вважаю наступні проекти:

  •  Jeff Hughell
  • Conquering Dystopia
  • Sleep Terror
  • Serpents Rise
  • Anewabyss

А ось вибірка з повним списком представників підстилю.

2. Переговори поліцейських під ембієнт (85% ефективності)

Є таке чудове явище, як вебсайт YouAreListeningTo, концепція якого полягає у тому, що він надає можливість запускати одночасно 2 звукових потоки. Один із цих потоків – це перехоплені переговори поліцейських у режимі реального часу, а інший – різноманітні Ambient та навіть Drone композиції. Усе це разом створює відмінну урбаністично-понуру атмосферу, яку часто використовують у інтро/аутро своїх треків музиканти. Загалом сервіс формує сприятливе для роботи звукове тло, проте іноді відволікаєшся, щоб розібрати перемовини ментів.

Сервіс має досить гнучку систему підбору каналів, є можливість додати улюблене місто чи трек (шкода українських міст не знайшлося). Найбільш цікавим, як на мене, є канал міста Чікаго, там завжди жваві перемовини, що не дають занудьгувати.

 3. G-house / deep / house / nu.disco / indie.dance (60% ефективності)

Увесь пул цієї електронної музики дуже легко сприймається і зазвичай навіть вокал не відволікає увагу від роботи, проте ця музика має яскраво виражений розслабляючий ефект. Таким чином, я вмикаю цю музику, коли вирішую складну задачу і мозок потребує легких ритмів.

Знаходити найкращі та найсвіжіші треки з цього пулу стилів раджу тут – [ ZERO DAY ].

А ось що рекомендують наші американські друзі:

(натисніть на картинку, щоб збільшити)

infogfinal-min
Інфографіка за матеріалами http://dailyinfographic.com/

А що саме Ви слухаєте  на роботі? Діліться в коментах 🙂

2 коментарі “Що слухати на роботі, не втрачаючи концентрацію? Топ-3 стилі + інфографіка”

[…] Дивіться також: Що слухати на роботі, не втрачаючи концентрацію? Топ-3 с… […]

[…] Що слухати на роботі, не втрачаючи концентрацію? Топ-3 с… […]

Обговорення закрито.