Категорії
Факти для дітей

Топ мультфільмів 2019 року

Крижане серце 2 (Frozen 2)

Друга частина супер-популярного мультфільму також стала неабияким хітом. Цього разу сестри-царівни вирішують конфлікт між їхнім королівством та іншим племенем. Як і очікувалося мультфільм просто насичений гумором, має прекрасну анімацію і захоплюючу історію з подорожами і новими знайомствами.

Шпигуни під прикриттям

Шанувальникам комедійних бойовиків в анімації має сподобатися цей чудовий мультфільм. Тут історія закручується навколо супер-шпигуна, який майже магічним чином перетворюється на голуба і разом з напарником змушений вирішувати надскладні завдання.

Король лев 2019

Король Лев 2019 року – це вдала спроба повторити успіх першого мультику 1994 року, але вже відштовхуючись від можливостей сучасної 3D графіки. Мультфільм зрештою став одним із найдорожчих та найбільш прибуткових фільмів всіх часів.

Історія іграшок 4

Історія іграшок 4 стала черговим, вже четвертим епізодом в легендарній серії повнометражних мультфільмів зі світу “Історії іграшок”. Новий фільм не став винятком від попередніх мультів серії – побив купу рекордів з касових зборів і полюбився глядачам. У будь-якому випадку – це обов’язковий до перегляду анімаційний фільм, якщо ви хочете подивитися дійсно топ кращих мультфільмів 2019 року.

Секрети домашніх тварин 2 

Секрети домашніх тварин 2 – це ще одне успішне продовження вдалого мультфільму. Цього разу пес Макс зіштовхується з неабияким випробуванням – у сім’ї господарів з’являється поповнення і йому належить навчитися з цим жити. Окрім того, Максу та друзям вдається врятувати тигреня з цирку. Загалом дуже добра і весела історія.

LEGO Фільм 2

Корпорація Лего продовжує рухати свій бізнес іграшок-конструкторів через великі екрани кінотеатрів. І варто сказати, їм це вдається досить непогано. Мало того, що продукт виявляється доволі хорошим, так вони ще й непогано заробляють на касових зборах. Пригоди головних героїв відбуваються в абсурдному постапокаліптичному світі Лего, тому налаштуйтеся перед переглядом відповідно.

Як приборкати дракона 3: Прихований світ

Неймовірний світ вікінгів і драконів у 2019 році отримав продовження у вигляді третьої частини легендарної серії фільмів. Як завжди багато випробувань, як завжди чудова анімація з шаленими перегонами на драконах і все це приправлене прекрасною порцією гумору. Обов’язковий до перегляду мультфільм 2019 року.

Покемон Детектив Пікачу

Покемон Детектив Пікачу важко вписати в якусь конкретну категорію. Це можна назвати мультфільмом із вкрапленням реальних акторів, або ж фільмом, де більша частина світу та героїв намальовані в 3D редакторі. Дивовижний світ покемонів та людей перетинається дуже цікавим способом. І буде цікавим усім, хто хоч якось знайомий з цими кишеньковими монстриками.