Категорії
journal

Десять порад від фінансового гуру – Роберта Кійосакі

https://clout.com.ua/

Фінансовий гуру: Роберт Кійосакі

Роберт Кійосакі – справжній гуру в світі бізнесу і фінансового коучингу. Його книги «Багатий тато, бідний тато», «Квадрант грошового потоку», «Якщо хочеш бути багатим і щасливим, не ходи в школу» продаються мільйонами, їх розхапують як гарячі пиріжки. Його гра «Грошовий потік» стала надзвичайно популярною, так як вчить людей розуміти гроші та закони, за якими рухаються гроші в наше життя і з нашого життя.

Роберт народився в сім’ї педагогів і провів дитинство на Гаваях. Батько працював головою комітету з освіти. На навчання Роберта Кіосакі відправили в Нью-Йорк. Після закінчення він пішов служити в ВМФ і брав участь у бойових діях у В’єтнамі.

Намагайтеся зробити так, щоб гроші працювали на Вас, а не щоб Ви працювали за гроші – один з ключових принципів Роберта Кійосакі.

Після закінчення війни він повернувся на батьківщину і вирішив зайнятися бізнесом. У 1977 році він створив компанію з виробництва елітних нейлонових гаманців «Серфер», які принесла йому мільйонний прибуток. З 1985 року Роберт починає навчати ведення бізнесу, використовуючи ігровий підхід. Його учнями стають тисячі людей з 7 країн світу. Одночасно з цим він займається операціями з нерухомістю. У вільний час створює найпопулярнішу бізнес-гру «САSHFLOW», завдяки якій можна освоїти основні принципи інвестування.

Кійосакі нарікав на марність і відсталість шкільної освіти, яка не дає ніяких знань і навичок про гроші, поводження з ними і те, як їх заробляти. Роберт Кіосакі прагнув навчити людей інвестувати з мінімальним ризиком і отримувати високий дохід, намагався розбудити в кожному фінансового генія.

Десять порад від Роберта Кіосакі

  • Єдина різниця між багатими і бідними в тому, як вони використовують свій час.
  • Справа не в тому, скільки грошей вам вдасться заробити, а в тому, скільки вдасться зберегти.
  • Причина того, що так багато фінансових консультантів називають себе брокерами в тому, що вони говорять це вам.
  • Багаті купують активи. У бідних є тільки витрати. А середній клас купує зобов’язання, думаючи що це активи.
  • Робота не вирішує довгострокові питання (проблеми).
  • Ваші друзі або будуть вимагати від вас більшого, або будуть пояснювати, чому ви не можете це зробити.
  • Бідний, нещасливий і нездоровий – той, хто часто використовує слово «завтра».
  • Гроші – вид базового ресурсу. Як вода, їжа, повітря і житло.
  • Всередині кожної проблеми є можливість.
  • Сьогодні – слово переможців. Завтра – слово невдах.