Категорії
journal

Як полюбити понеділки?

Підніміть руку ті, хто любить понеділки. Немає таких? Чомусь Я не здивований. Понеділок для більшості людей – непростий день. Поспостерігайте за людьми на вулицях, у громадському транспорті вранці в понеділок.

Ось 8 хитрощів, як зробити перший день тижня легким і приємним:

  1. Розвантажте неділю. Генеральне прибирання, пікнік з друзями, поїздки по магазинах – все це, як снігова лавина, обвалюється на нас в неділю. До вечора ми ледь живі, а в понеділок вранці дивуємося, що розбиті. Розподіліть домашні справи так, щоб неділя не була занадто перевантажена.
  2. Не переїдайте. Ця порада доречна в будь-який день. Але неділя – це часто гуляння, свята. Не вечеряйте пізно ввечері, не наїдайтеся перед сном, і ранок понеділка не буде затьмарений тяжкістю в шлунку.
  3. Наведіть красу. Ця хитрість більше підійде для жінок. У неділю зробіть укладку, манікюр, придбайте новий шарфик і ви з нетерпінням чекатимете наступного ранку. Коли жінка відчуває себе красивою, чує компліменти, ловить на собі чоловічі погляди, вона впевнена в собі, позитивна і успішна.
  4. Не відкладайте важливих справ на понеділок. В п’ятницю хочеться покинути робоче місце раніше, і це природне бажання. Але  недороблене зустріне вас на роботі в понеділок вранці. Думка про це зіпсує вам вечір неділі і весь наступний робочий день. Завершіть важливі справи у п’ятницю, та з чистою совістю вирушайте на вихідні, і ніщо не затьмарить вам початок робочого тижня.
  5. Не запізнюйтесь. Ранковий поспіх, метушня, пробки на дорогах зіпсують будь-який день. Встаньте на 15 хвилин раніше, спокійно зберіться і не поспішаючи вийдіть з дому.
  6. Здивуйте себе. Спробуйте починати понеділок інакше від інших днів, внесіть різноманітність у цей ранок. Пройдіться пішки, змініть звичний маршрут.
  7. Понеділок важкий день. На цей день припадає велика кількість травм на виробництві, частіше трапляються загострення хронічних захворювань. Але у ваших силах зробити цей день спокійним і розміреним.
  8. Нагадайте собі, що понеділок – це не привід сумувати, це ще один день вашого життя. Не піддавайтеся смутку, посміхайтеся, і, можливо, понеділок стане вашим улюбленим днем.