Категорії
journal

10 причин грати у комп’ютерні ігри, якщо ти дорослий!

https://clout.com.ua/

Нещодавні дослідження показали: дорослі, які грали в комп’ютерні ігри, були щасливіші за тих, хто не грав. Це дає право зробити висновок, що грати в комп’ютерні ігри корисно!

Доповнюючи наукові дослідження, які стоять за відео-іграми і щастям, ми знайшли ще 10 причин грати у комп’ютерні ігри.

Люди щасливіші, тому що:

1. Вони можуть бути дітьми і в 40!

Багато дорослих дійсно готові пограти у щось після роботи. Сімейне життя, кар’єра, будні – часом це буває досить нудним. На відміну від тих дорослих, які не грають в комп’ютерні ігри, дорослі-гравці щодня мають шанс бути в грайливому настрої подібно до дітей, що взагалі не мають щодених турбот. Цей зв’язок з вашою внутрішньою дитиною може допомогти вам бути щасливішими і більше насолоджуватися життям.

2. Вони легше позбуваються стресів

Коли ми стаємо старшими, нас починає все більше турбувати стрес. В когось кредити, які потрібно повертати, в когось нецікава робота, в когось труднощі у сімейному житті, а в кого все й разом…

Грати в комп’ютерні ігри – це відмінний спосіб, щоб позбутися від стресу щоденного життя і робити те, що приносить задоволення тільки заради того, щоб насолоджуватися цим.

3. Вони більше піддаються впливу творчості і фантазії

Кожен, хто хоча б колись грав у відео-гру, може підтвердити те, що під час гри Вас переповнює азарт.

Чи то реалістична гра така, чи щось інше, але ігри дають можливість використовувати уяву, щоб перевтілитись у головного героя гри – це дуже стимулює мозок і змушує його робити своєрідні творчі вправи.

4. Вони відразу мають те, що зближує їх з іншими людьми

Ви колись були на вечірці, в якій у вас не було нічого спільного з рештою таких зівак? Що ж, це одна з тих негативних речей, яку вирішують відео-ігри.

Більше 81% дорослих у віці від 18 до 29 – геймери. Інакше кажучи, один з цих геймерів повинен бути на одній і тій же вечірці з вами. Коли ви знайдете його або її, у вас відразу ж буде щось спільне.

5. Вони мають більш збалансовану життєву перспективу

Дорослі, які грають в ігри, щасливіші ще й тому, що вони мають більш збалансований погляд на життя.

Замість того, щоб бути повністю зануреним у роботу чи сімейні справи, вони можуть присвятити частину свого часу на ігри в своє задоволення! І після цього працювати уже більш натхненно та якісніше.

6. Вони мають кращу координацію

Було науково доведено, що люди, які грають у відео-ігри, краще адаптовані до незвичайних ситуацій у житті. Саме тому вони можуть знайти цікавіший, креативнійший вихід із ситуації.

7. Вони можуть використовувати особистий час своїх близьких для зміцнення відносин

Якщо ваша половинка або кращий друг один з тих, хто каже: «Мені потрібен час на себе», то ви можете бути знайомі з почуттям нудьги або самотності, яка за цим стоїть.

Однак, якщо час вашої половинки або друга проходить за відео-іграми на Xbox чи PS, то ви можете також розділити з ними їх “час на себе”. Або як мінімум, просто спостерігати. Це може зміцнити ваші відносини, дозволяючи вашим близьким робити те, що вони люблять.

8. Вони завжди мають те, на що чекають з нетерпінням

Інша причина, чому ігри можуть зробити дорослих щасливішим – це те, що вони завжди дають їм привід чекати на щось з нетерпінням.

Чи то бажання пройти новий рівень, чи очікування випуску нового покоління ігрових консолей. Геймери завжди чекають щось з нетерпінням і марять цим. Це робить їх життя цікавішим і яскравішим, навіть якщо їх очікування – дрібниця.

9. Вони можуть робити фізичні вправи під час гри

Ходіння в тренажерний зал – це чудово, але це зазвичай завчене повторення одного й того ж.

Зараз з’явилося безліч ігрових пристроїв, які спеціально зроблені для рухів. Геймери зараз мають можливість залишатися в хорошій фізичній формі під час стимулюючої гри.

Якщо ви вважаєте, що відео-ігри не достатні для фізичних тренувань, спробуйте зіграти в Fruit Ninja і не спітніти 🙂

10. Вони можуть поміняти нудну ситуацію в захоплююче дійство

І нарешті, ті дорослі, які грають в ігри є щасливішими, тому що вони бачать в кожній ситуації шанс, щоб пройти ще один рівень.

Вони ніколи не турбуються сидячи в нескінченній черзі до лікаря, якщо поруч з ними кишенькова ігрова приставка або на худий кінець – смартфон. Замість того, щоб дратуватися і засмучуватися від очікування, ви можете насолоджуватися додатковою можливістю зіграти і просуватися в грі.