Категорії
journal Подорожі

10 найкращих міст для алкогольного туризму

Ми всі знаємо, що алкоголь приносить тільки шкоду, особливо в наших широтах. Однак ми також знаємо, що при помірному вживанні в невеликих кількостях, алкоголь корисний. І корисний він не стільки кількістю, а в першу чергу якістю і традиціями.

Кращий спосіб вивчити традиції – це відправитися на батьківщину того чи іншого напою. Благо підібрати , забронювати готель і купити квиток на літак вже не є великою проблемою.

А щоб вам було легше вибирати країну для алкотуризма, рекомендуємо вам звіритися зі списком найкращих міст для алкогольного туризму:

  1. Мюнхен. Першу позицію серед найкращих міст для алкотуризму займає німецький Мюнхен, який туристи називають «Королем пива». Тут величезна кількість відмінних пабів і барів, а також неймовірний асортимент пшеничного та ячмінного напою.
  2. Стамбул. Турецький Стамбул займає друге місце, так як в Стамбулі пиво коштує не більше двох доларів за один келих.
  3. Канкун. Мексиканське містечко Канкун займає третє місце. Тут за один долар можна придбати чарку текіли. Плюс до всього, в Канкуні функціонує музей Текіли, в якому екскурсанти можуть дегустувати різні сорти даного алкогольного виробу. Також в цьому містечку знаходиться маса кафе і ресторанів, що славляться дивовижними коктейлями.
  4. Прага. Четверте місце дісталося Празі. Півлітра пива можна купити всього за чотирнадцять центів.
  5. Сан-Паулу. Бразильське місто Сан-Паулу на п’ятій сходинці хіт-параду. У місцевих пивних пінний напій продається за один-чотири долари за келих.
  6. Мадрид. Іспанська столиця – Мадрид знаходиться на шостій позиції. Тут п’ють алкоголь в самих різних пабах і ресторанах, хоча за розпивання напоїв на основі спирту в невідповідних місцях порушників чекає штраф в 600 євро.
  7. Сідней. Австралійський Сідней заслужив сьоме місце. В місцевих пабах панує особлива атмосфера, але кухоль пива коштує мінімум вісім доларів.
  8. Амстердам зайняв восьму позицію. В нідерландській столиці пиво коштує три-сім доларів за келих.
  9. Токіо знаходиться на дев’ятому місці, тут можна відвідати і німецькі пивні і спорт-бари. Невеликі ціни на алкоголь, японська гостинність і хороший сервіс дадуть туристам можливість отримати купу незабутніх вражень. До речі, крім пива, тут можна скуштувати безліч національних напоїв, щоб перейнятися незвичним східним колоритом.
  10. Дублін. Тут кухоль пива оцінюється в п’ять-вісім доларів. Переважна частина пабів відкриваються опівдні, а закриваються о пів на третю ночі.