Категорії
journal

Три методи медитації на кожен день

1. Розслабтесь.

Вас вже люблять такими, які ви є. Заспокойтеся, зупиніться, розслабтеся. А тепер подумайте, що ви дійсно хочете зробити, від чого у вас вирують справжні емоції. Люди досить часто роблять те, чого б вони ніколи не зробили, якби були спокійні. Але вони це роблять, тому що відчувають напруження, загрозу, образу та інші емоції. Зрозумійте, що світ (природа, Всесвіт) вас приймають такими, які ви є. Будьте спокійні. Думайте головою і співставляйте свої дії своїм бажанням. Ви спокійні. Що ви хочете робити? Відчуйте тепло і любов. Ви можете робити те, що відповідає вашим бажанням в стані спокою і внутрішній радості.

2. Відчуйте себе, як в Раю.

Уявіть собі, що ви потрапили в Блаженне місце, де на вас не дивляться косо, ніхто не зневажає, не критикує. Вам пропонують насолоджуватися теплом, сонцем, красою природи. Як ви будете себе почувати? Ви поступово заспокоїтеся, розслабитесь. Почнуть з’являтися бажання, які спрямовані на створення чогось корисного, красивого, приємного. Вам не потрібно нікуди бігти, нічого доводити, віднімати або добувати. У вас все є. Що ви хочете робити, коли розумієте, що у вас є все, чого ви тільки потребуєте?

3. Проводьте таку медитацію кілька разів на день.

Це дозволить вам знайти душевну рівновагу, відчути себе повноціною людиною і зрозуміти, що деякі вчинки, які вам хотілося зробити під дією негативних емоцій, не потрібно робити. Відчуйте себе потрібним, і в першу чергу полюбіть себе. Це дасть вам спокій і відчуття комфорту.