Категорії
journal

Як навчитися бути жайворонком

https://clout.com.ua/

Багато людей, напевно, дуже люблять поспати, особливо вранці. Але лікарі запевняють, що для користі здоров’я треба прокидатися рано. Що може бути в цьому корисного? Які причини цього? Що може спонукати змінити свій ритм життя? Як навчитися бути жайворонком?

Давайте розглянемо кілька причин для того, щоб навчитися бути жайворонком:

  1. Перше, це абсолютний спокій на вулиці і будинку. Можна порадіти співу птахів, ніякі крики їх не заглушать. Навіть просто послухати тишу. Можна спокійно подумати над своїми ідеями для майбутніх звершень.
  2. Друге. Дуже красивий світанок. Згадайте, коли ви останній раз спостерігали схід сонця. Яка це краса. Скільки вражень він дарує, гадаю не кожен може похвалитися тим, що бачить, як прокидається сонце, а у вас з’явиться така можливість.
  3. Третя причина, це те, що починати день можна без усякої суєти. Можете спробувати і зрозумієте, що всі справи ви прекрасно встигнете зробити до обіду, і ні куди не поспішати не доведеться. Адже для чого поспішати, якщо у вас повно часу.
  4. Четверте, це економія часу в дорозі. Іноді, хвилини, витрачені в пробці, сильно впливають на нашу нервову систему, переживаючи, що вчасно не можете потрапити на важливу зустріч.
  5. П’яте, думаю досить важливе. Щоб зарядити себе на весь день, можна зробити зарядку. Ваш організм буде вам вдячний, а ви після зарядки остаточно прокинетеся. Так само можна спокійно скласти план справ, які ви хочете виконати, ні хто не буде вас відволікати.

Що робити, якщо все одно не виходить?

Щоб перебудувати свій режим дня, є рекомендації, досить складні. Можна вдатися до їх допомоги:

  • Поставте будильник, щоб ви його чули, але дотягнутися не змогли. Мелодія повинна бути на будильнику гучна. Як би вам не хотілося ще поспати, будильник зробить свою справу і ви встанете.
  • Не піддавайтеся на думки полежати ще трохи. Не дайте своїй ліні заволодіти вами. Вставайте, як тільки вони з’явилися. Віддячте собі за такий подвиг чашкою кави.
  • Звичайно, буде важко вставати рано, в гордій самоті. Залучіть до цього ще когось. Краще поговорити за чашечкою кави вранці, ніж спустити час на соціальні мережі. Деяким цей спосіб дуже допомагає.

Якщо ви «сова» і змінюватися не збираєтеся, вважаєте, що вам це не до чого – переходьте на інший режим. Головне нічого не проспати. Солодких вам снів.