Визначні пам’ятки Криму, Кримський півострів для туриста

Кримський півострів завжди був чудовим місцем для відпочинку. Крим надихає митців на нові шедеври, вабить своєю первинною природою прекрасною. Пейзажі Криму і сьогодні вражають мандрівників своєю неосяжністю, а столітні пам’ятки нікого не залишать байдужим. Туристів чекають безкраї степи, величні гори та глибоке море. Також варто на власні очі побачити вкриті лісами вигини гір, поблукати таємничими печерами і побути на одинці з природою. Всі ці багатства вже давно стали візитівкою півострова.

https://clout.com.ua/М’який клімат в поєднанні з багатовіковою історією Криму створюють цю незабутню атмосферу, яка вабить і притягує більше 4 мільйонів туристів в рік.

Коротко про особливості Криму

Республіка Крим – автономія в складі нашої України.

Сумарна площа Криму – 25 тис. км2, а це помітно більше інших півостровів світу. Є також і держави з площею меншою, ніж у Кримського півострова.

Крим приваблює різноманітністю природи: на півночі Кримського півострова стеляться безкраї простори степів, на сході рівнинна поверхня змінюється в пагорби, а на заході біля мису Тарханкут бере свій початок гряда популярних пам’яток − Кримських гір. Велика площа Криму привела до неоднорідності клімату на півострові. На сході туристів очікують субтропіки зі своїми цілющими властивостями. А Північ Криму, особливо його рівнинна частина, підвладна помірному континентальному клімату. Але на всьому Кримському півострові літо сухе й жарке. Дощі трапляються рідко у вигляді злив. Цим зумовлена низька відносна вологість повітря в Криму – 45-65%.

Відпочинок в Криму, пам’ятки Криму

https://clout.com.ua/Дивно, але в Криму місцевих жителів на багато менше, ніж туристів, охочих подивитися пам’ятки Криму і чудово відпочити! Безумовно, головне джерело прибутків тут – це туристичний бізнес. Але жителі Криму вправні і в сфері виготовлення коньяків, вин і консервів. Туристів також чекає чималий список пам’яток.
Туристів тут чекають з розпростертими обіймами пансіонати і санаторії, будинки відпочинку, а для дітей є можливість незабутньо відпочити в кримських дитячих таборах, які стали відомими на весь світ. Якщо туристу здасться мало коктейлю з ласкавого сонця, ніжного піску і прозорого моря, йому буде запропоновано екзотичні способи відпочинку, а саме:
  • прогулянки морем на катеріhttps://clout.com.ua/
  • занурення з аквалангом (дайвінг)
  • гідролітаки і дельтаплани

Рекреаційні ресурси Криму

https://clout.com.ua/Крім пам’яток Крим також відомий своїми лікувальними грязями (пелоїдами). На додаток до мінеральних вод і солоних озер, лікувальні грязі утворюють унікальну рекреаційну структуру Криму. Багато туристів приїжджають в Крим не стільки заради сонечка та піску, скільки заради відновлення сил і здоров’я, що разом з відвідуванням найкрасивіших пам’яток, сформує Вам відмінний настрій і здоров’я на цілий рік. Професійні службовці кримських санаторіїв допоможуть кожному зняти стрес, відчути розслаблення і справді насолодитися відпочинком у Криму. І безсумнівно, що Ви захочете приїхати в Крим ще раз, адже розкішні пам’ятки Криму дадуть Вам море позитиву і енергії!
https://clout.com.ua/

Ізюминка Криму

Кримський півострів кличе до себе своєю прекрасною природою, багатовіковою історією і чудовими пам’ятками.

Здавна сюди селилися різні народи. Сотні років тому Крим населяли греки і римляни, готи і монголи, які в свій час зводили тут свої міста. Саме це і зробило Крим унікальною територією з неповторними пам’ятками, унікальною культурою. Як відомо, Крим був провінцією:https://clout.com.ua/

  • Римської імперії
  • Візантії
  • Османської імперії
  • Російської імперії

Народи, що населяли Крим, залишили частинку себе на цьому півострові, у вигляді рукотворних пам’яток, вони збагатили історію і землю Кримського півострова, зберегли попередні пам’ятки і побудували нові, якими ми досі можемо милуватися.

Визначні пам’ятки Криму, Кримський півострів для туриста

Кримський півострів – ізюминка України, рай для туристів. В нашій статті кожен знайде для себе цікаву і корисну інформацію.
Ключові слова: Крим,Кримський півострів