Категорії
Визначні місця Туристу

Визначні пам’ятки Криму, Кримський півострів для туриста

Кримський півострів завжди був чудовим місцем для відпочинку. Крим надихає митців на нові шедеври, вабить своєю первинною природою прекрасною. Пейзажі Криму і сьогодні вражають мандрівників своєю неосяжністю, а столітні пам’ятки нікого не залишать байдужим. Туристів чекають безкраї степи, величні гори та глибоке море. Також варто на власні очі побачити вкриті лісами вигини гір, поблукати таємничими печерами і побути на одинці з природою. Всі ці багатства вже давно стали візитівкою півострова.

https://clout.com.ua/М’який клімат в поєднанні з багатовіковою історією Криму створюють цю незабутню атмосферу, яка вабить і притягує більше 4 мільйонів туристів в рік.

Коротко про особливості Криму

Республіка Крим – автономія в складі нашої України.

Сумарна площа Криму – 25 тис. км2, а це помітно більше інших півостровів світу. Є також і держави з площею меншою, ніж у Кримського півострова.

Крим приваблює різноманітністю природи: на півночі Кримського півострова стеляться безкраї простори степів, на сході рівнинна поверхня змінюється в пагорби, а на заході біля мису Тарханкут бере свій початок гряда популярних пам’яток − Кримських гір. Велика площа Криму привела до неоднорідності клімату на півострові. На сході туристів очікують субтропіки зі своїми цілющими властивостями. А Північ Криму, особливо його рівнинна частина, підвладна помірному континентальному клімату. Але на всьому Кримському півострові літо сухе й жарке. Дощі трапляються рідко у вигляді злив. Цим зумовлена низька відносна вологість повітря в Криму – 45-65%.

Відпочинок в Криму, пам’ятки Криму

https://clout.com.ua/Дивно, але в Криму місцевих жителів на багато менше, ніж туристів, охочих подивитися пам’ятки Криму і чудово відпочити! Безумовно, головне джерело прибутків тут – це туристичний бізнес. Але жителі Криму вправні і в сфері виготовлення коньяків, вин і консервів. Туристів також чекає чималий список пам’яток.
Туристів тут чекають з розпростертими обіймами пансіонати і санаторії, будинки відпочинку, а для дітей є можливість незабутньо відпочити в кримських дитячих таборах, які стали відомими на весь світ. Якщо туристу здасться мало коктейлю з ласкавого сонця, ніжного піску і прозорого моря, йому буде запропоновано екзотичні способи відпочинку, а саме:
  • прогулянки морем на катеріhttps://clout.com.ua/
  • занурення з аквалангом (дайвінг)
  • гідролітаки і дельтаплани

Рекреаційні ресурси Криму

https://clout.com.ua/Крім пам’яток Крим також відомий своїми лікувальними грязями (пелоїдами). На додаток до мінеральних вод і солоних озер, лікувальні грязі утворюють унікальну рекреаційну структуру Криму. Багато туристів приїжджають в Крим не стільки заради сонечка та піску, скільки заради відновлення сил і здоров’я, що разом з відвідуванням найкрасивіших пам’яток, сформує Вам відмінний настрій і здоров’я на цілий рік. Професійні службовці кримських санаторіїв допоможуть кожному зняти стрес, відчути розслаблення і справді насолодитися відпочинком у Криму. І безсумнівно, що Ви захочете приїхати в Крим ще раз, адже розкішні пам’ятки Криму дадуть Вам море позитиву і енергії!
https://clout.com.ua/

Ізюминка Криму

Кримський півострів кличе до себе своєю прекрасною природою, багатовіковою історією і чудовими пам’ятками.

Здавна сюди селилися різні народи. Сотні років тому Крим населяли греки і римляни, готи і монголи, які в свій час зводили тут свої міста. Саме це і зробило Крим унікальною територією з неповторними пам’ятками, унікальною культурою. Як відомо, Крим був провінцією:https://clout.com.ua/

  • Римської імперії
  • Візантії
  • Османської імперії
  • Російської імперії

Народи, що населяли Крим, залишили частинку себе на цьому півострові, у вигляді рукотворних пам’яток, вони збагатили історію і землю Кримського півострова, зберегли попередні пам’ятки і побудували нові, якими ми досі можемо милуватися.

Визначні пам’ятки Криму, Кримський півострів для туриста

Кримський півострів – ізюминка України, рай для туристів. В нашій статті кожен знайде для себе цікаву і корисну інформацію.
Ключові слова: Крим,Кримський півострів