Категорії
journal

Практичні поради «Щасливий чоловік – щаслива дружина»

https://clout.com.ua/

Всі ми знаємо, що ідеальних людей не буває. Перш ніж вийти заміж, мудра жінка проаналізує – прийнятні для неї «мінуси» чоловіки чи ні. Щоб скласти чітку картину, візьміть лист паперу і зробіть дві графи – плюси і мінуси.

Комфортно Вам буде жити з його “негативними” якостями щодня? Важливо відповісти собі на ці питання, якщо у вас серйозні відносини. Адже це може стати серйозною перешкодою між вашим подружнім життям та родинним щастям.

Хваліть свого чоловіка якомога частіше – завжди знайдете за що.

Якщо Ви чимось незадоволені, організуйте романтичну вечерю і з позиції слабкої жінки, розкажіть, що вас засмучує. Увага! Засмучує, а не розчаровує! Закиди і маска розчарування на обличчі, можуть призвести апатії у чоловіка.

Відомі приклади, коли безініціативний, грубий, безробітний чоловік виявляв нові позитивні якості в короткий термін. Причина – похвала жінки за «найменші» досягнення. Чи зможе він бути грубим, якщо з Ваших слів він «найніжніший»? Як не заробляти для сім’ї, якщо: «Коханий, ти мене балуєш» (навіть, якщо це був букет цикорію =) . А хіба можливо проводити дні на дивані, якщо «Любий, як ти все встигаєш?» і так далі.

Дружина може дати сильну мотивацію
чоловіку і бути основою процвітання сім’ї.

Повага – важлива складова благополуччя сім’ї. Кожного з нас час від часу щось дратує. І підвищувати голос в такій ситуації – недопустимо. Не впоравшись зі своїми емоціями одного разу, Ви переходите межу, за якою і він може почати вести себе так само.

Перш за все відстежуйте такі моменти і якщо чоловік першим образить Вас, поговоріть. Є маса способів впоратися з емоціями. Ідеальний – дислокуватися і пригадати найбільш яскраві, романтичні моменти вашої історії. Якщо це неможливо – зробіть це, дивлячись на лайку коханого. Головне – слідкуйте за своїм тоном і ретельно підбирайте слова. Любов – це крихке створіння. І кожен скандал, в якому Ви були схожі на пастуха, який лайкою направляє стадо баранів, похитне романтику у відносинах. Пам’ятайте – «Дружина для чоловіка, а не чоловік для дружини».

Традиції – чари сім’ї,
які забезпечує розумна дружина.

Крім днів народжень Ваших троюрідних сестер, є дата вашого знайомства з чоловіком, день першого поцілунку, свята всіх закоханих, ваш перший рік, три – список нескінченний. Завдання дружини щасливого чоловіка – мінімум один раз на місяць організовувати подібні заходи.

В традицію обов’язково входять спонтанні вечори. Кожна жінка знає, що зустріти чоловіка в гарній нижній білизні під романтичним освітленням та зі свічками не тільки зблизить вас, а й допоможе коханому звільнитися від неприємних думок та щоденної суєти.

Важливий психологічний нюанс – іноді чоловіка може спантеличити такий прийом. Він буде думати, що Ви від нього чекаєте якихось «кіношних» дій. Підсвідомо, він може відчути напругу, боячись розчарувати. Тому слідкуйте за реакцією – якщо відчуєте, що чоловік збентежений або не зовсім налаштований на романтичну вечерю, переведіть спілкування в жартівливу форму.

Просто повечеряти в нижній білизні – це досить кумедно і не менш розслабляє. На цей випадок, можна купити йому смішну білизну :). А вечір продовжити купанням у пінній ванні або масажем з ялицевою олією.

Краще хобі для дружини – сімейні традиції та організація спільного дозвілля, який включає розрив шаблонів та постійну зміну образів.