Категорії
Освіта за кордоном

Вивчення корейської мови в Кореї: мовні школи та курси

Мовні курси в Південній Кореї

Корейська мова набирає все більшу популярність у світі, кількість людей, які хочуть її вивчити, постійно зростає. Приїхавши в Корею на мовні курси, ви зможете зануритися в мовне середовище. Спілкуючись з носіями мови, ви прискорите процес навчання і підвищете його ефективність. Безумовно, корейська мова непроста, враховуючи інтонаційні, граматичні нюанси мови, а також складну вимову. Для тих, хто готовий старанно працювати, рекомендуємо обрати варіант навчання в Кореї.

Ефективність вивчення корейської мови в Кореї

Вивчення мови за кордоном – це завжди ефективно. Адже до навчальної програми додається безпосереднє спілкування з людьми навколо, з носіями мови. Розуміння і пізнання мови також посилюються через знайомства з особливостями національної культури. Корейці не тільки попереду у світі технологій, але і процвітають в інноваційних технологіях навчання, що безсумнівний плюс для студентів. Враховуючи, що для західної людини корейську мову назвати простою не можна, то наполегливо рекомендуємо звернути увагу на мовні школи в Кореї. Середня та вища освіта за кордоном

Види курсів корейської мови

Вибираючи курси корейської мови, потрібно враховувати багато факторів. Мовні школи пропонують різномані варіанти навчання, орієнтуючись на час, тривалість та інтенсивність навчання.

 • Короткострокові програми
  Вивчення корейської мови проходить протягом трьох тижнів. Навчальний день розділений на половину: з 9 до 13 проходять мовні заняття, а після обіду учні занурюються в атмосферу корейської культури. Також регулярно проводяться екскурсії, що позитивно впливає на продуктивність навчання.
  За короткий час студенти знайомляться з азами корейського письма і читання, відвідують культурні заходи. Перед початком навчання проводиться тест для визначення мовного рівня студентів та розподілу їх на групи.
  • Інтенсивні курси
   Такий вид навчання спрямований на швидке та ефективне навчання за короткий період часу. Курс триває 60 годин. Заняття проходять 5 разів на тиждень, по 4 години.
   На інтенсивному курсі навчання основний акцент робиться на освоєння базових мовних навичок: розуміння корейської мови, читання, формування словникового запасу.
  • Регулярні програми
   Проводяться протягом усього навчального року. Заняття можна розпочати з будь-якого семестру, який триває десять тижнів.  Є ранкові та вечірні групи. Групи чисельністю до 15 осіб
   Такі курси підійдуть для студентів, які планують навчання у корейських ВУЗах або людей, націлених на переїзд або ділове співробітництво в Кореї. Почати навчання можна з різного мовного курсу. На регулярних програмах студенти вивчають тонкощі корейської мови, а також занурюються в корейську культуру, літературу і мистецтво.
  • Вечірні курси
   Впродовж десяти тижнів студенти відвідують заняття у вечірній час. Це буде зручно для працюючих людей, а також для студентів. Один рівень мови вивчається один семестр. Групи чисельністю не більше 12 чоловік.
   Основний акцент в групах вечірнього навчання робиться на освоєння розмовних навичок студентів, а також на здатність правильно розуміти лексичні особливості корейської мови. Такий тип курсів підійде для здобування навичок повсякденного спілкування.
  • Літні програми
   Впродовж 1 місяця учні проходять насичений курс навчання, який включає в себе мовну усну та письмову практики, а також знайомство і занурення в національну культуру, кулінарію і мистецтво.
   Курси підійдуть для школярів і студентів, які планують навчання у Кореї.  А також для всіх, хто цікавиться корейською культурою і хоче поринути в східну атмосферу, а також познайомитися з корейською мовою, або покращити свій рівень знань.

Віковий розподіл для вивчення корейської мови

Для навчання на регулярних курси при університетах приймаються студенти у віці 17-18 років, які закінчили цикл середньої освіти. На навчання на короткострокових курсах при мовних школах і програмах вивчення корейської мови в літніх таборах приймаються діти з 14-15 років. Середня та вища освіта за кордоном

Популярні мовні школи у Кореї

Регулярні мовні курси корейської мови найчастіше організовуються при університетах. Це забезпечує високий рівень навчання, а також допомагає студентам познайомитися з майбутнім ВУЗом, якщо вони планують продовжити навчання в Кореї.
Сеульський національний університет
Семестровий курс передбачає 200 годин навчання. Протягом семестру, тривалістю 10 тижнів, студенти отримують знання одного мовного рівня. Навчання проводиться у ранкових та денних групах. Диплом Сеульского університету верифікований у багатьох країнах світу. Вчені університету продовжують дослідження максимально ефективних методик вивчення корейської мови в Кореї. Вартість семестру навчання корейської мови складе 1 500 доларів.
Університет Корі
Цей університет входить в багато світові рейтингів кращих Вузів світу. Також це один з найстаріших університетів Кореї. Вивчення корейської мови тут організовано за принципом занять у групах, які не перевищують 13 осіб. Заняття проводяться в першій половині дня. Один мовний курс становить 200 академічних годин. За 1 семестр вивчення корейської мови необхідно заплатити 1 400 доларів.

Університет Кунмин
Цей навчальний заклад вважається одним з кращих в Кореї в області нанотехнологій, комп’ютерного програмування, автомобільної інженерії і технічного менеджменту. У цій мовній школі діє вигідна система знижок для оплати навчання і базується на вашому рівні знання корейської мови. При отриманні сертифікату 4 мовного рівня, університет надає 50% знижку на подальше вивчення корейської мови, а також платить стипендію студенту близько 200 доларів. Знижку у розмірі 50% також отримують студенти, які навчаються на курсі більше півроку. Курси корейської мови за семестр в цьому університеті обійдуться учню в 1 100 доларів, а з 50% знижкою — 550 доларів за семестр.
Мовні школи у Кореї найчастіше спеціалізуються на короткострокових програмах вивчення корейської мови, тривалістю 3-4 тижні.

Мовна школа «Грін»
Навчання проводиться з понеділка по четвер, у першій половині дня. Тривалість курсів – 1 місяць. Вартість навчання у цій корейській школі складе 450 доларів в місяць. Також за 300-500 доларів в місяць мовна школа забезпечує студентів житлом. Ціна варіюється від кількості спальних місць в кімнаті.

Мовна школа «Бестфренд»
Впродовж 48 годин протягом місяця студенти знайомляться з корейським мовою, а також поглиблюють свої знання. Навчання в цій школі підійде як для студентів, так і для дорослих. Занять проводяться в будні дні, окрім середи, з 9.00 до 13.00. Вартість мовних курсів «Бестфренд» — 700 доларів на місяць.

Необхідні документи для вивчення корейської мови

Середня та вища освіта за кордоном

Для проходження курсів корейської мови в Кореї необхідний паспорт і діюча віза на весь термін навчання. Якщо ви плануєте навчання на короткострокових курсах, то вам необхідно оформити туристичесну візу. Якщо термін перебування в Кореї буде більше 90 днів, необхідно буде оформити студентську візу. Для різних країн умови отримання візи і перебування в Кореї відрізняються, тому звертайтеся в консульство на території своєї держави для уточнення умов.

Відгуки про мовні курси в Кореї

Марина, 20 років
Цілий місяць в Кореї був для мене просто незабутнім! Спочатку було складно, хоч я трохи знала корейську мову, але по приїзду зрозуміла, що тільки трохи розумію корейців. Програма курсу була дуже насичена, запам’яталися екскурсії – було відчуття, наче потрапила на іншу планету. Неймовірно красиво і незвично! До кінця поїздки я вже могла без сорому поговорити з місцевими жителями. Мрію повернутися в Корею.

Оксана, 22 роки
Я вчуся в корейському університеті вже протягом року. Дуже зручно, що тут є як вечірні, так і ранкові групи вивчення корейської мови. Також є варіант прискореного інтенсивного навчання. Гуртожиток знаходиться недалеко від університетського корпусу. Крім різноманітних програм навчання, для студентів постійно організовуються культурні заходи. Раджу навчання в Кореї – це цікаво і прогресивно.

Олександр, 29 років
Я побував в Кореї в рамках літнього табору. За місяць ми відвідали 3 міста: Сеул, Кенджу і Пусан – неймовірне поєднання краси, історії і високих технологій. Ми занурилися в атмосферу корейської культури і кухні, і все це в процесі вивчення мови. Незабутній освітній відпочинок, дякую!