Категорії
Відпочинок Туристу

Відпочинок на Ай-Петрі. Крим

Коротко про відпочинок на Ай-Петрі

  • В цій статті ми підібрали найцікавішу інформацію про чудовий український курорт Ай-Петрі.
  • Перш за все, Ай-Петрі – це місце для активного відпочинку.
  • Найкращий час для відпочинку – лютий або березень.
  • Ай-Петрі розташувався біля міста Алупка, а точніше – над селищем під назвою Кореїз.

Курорт Ай-Петрі

https://clout.com.ua/

Хороша новина для юннатів: пансіонати і бази відпочинку буквально потопають у садах. Любителі пляжного відпочинку також будуть приємно здивовані, так як Ай-Петрі має в своєму рукаві козир під назвою галькові пляжі. Саме вони у поєднанні з першокласною сферою обслуговування і утворюють ідеальне місце для відпочинку.

Харчування на Ай-Петрі

Крім цього, бази відпочинку і пансіонати Ай-Петрі надають харчування досить високого рівня. До того ж на курорті є безліч закусочних і кафе.

Мандрівникам рекомендується скуштувати місцеву кухню, а також спробувати місцеві вина (слава про них пішла вже далеко за межі курорту).

Населення Ай-Петрі

https://clout.com.ua/Мешканці Ай-Петрі в більшості своїй добрі, чуйні і доброзичливі люди, які завжди допоможуть у будь-якому питанні. Не дивно, адже туристи курорт – це основні гроші Ай-Петрі. З чого б це їм не любити приїжджих? 🙂

Час для відпочинку в Ай-Петрі

На пляжах Ай-Петрі купатися починають вже в другій половині березня. Любителів оксамитового сезону Ай-Петрі чекають з розпростертими обіймами в жовтні, коли пансіонати і бази відпочинку вже завершують свою діяльність, але погода все такая ж тепла і м’яка.

Оздоровчий відпочинок і клімат Ай-Петрі

https://clout.com.ua/

Клімат на курорті дуже сприятливий. Практично цілий рік тут тепло. А теплота – один з важливих інгредієнтів незабутнього відпочинку!

Відпочинок в Ай-Петрі рівнозначний безлічі оздоровчих сонячних і повітряних ванн. Купання в природних морських водах біля узбережжя також здатне вилікувати багато недуг.

Ціни на відпочинок в Ай-Петрі

https://clout.com.ua/Ціни курорту порадують будь-якого туриста: є можливість відпочити як в недорогих пансіонатах, так і в елітних котеджах. Є ціни як для бюджетних туристів, так і на для товстосумів.

Ай-Петрі – курорт Криму

Більшість баз відпочинку і пансіонатів курорту розташовані в безпосередній близькості від пляжу, до якого можна дістатися пішки.

Ай-Петрі по праву вважається чудовим місцем відпочинку, оздоровлення і лікування в силу свого приємного, м’якого клімату, чудових лісів і розвиненій туристичній інфраструктурі.

Екскурсії та визначні пам’ятки Ай-Петрі

https://clout.com.ua/Ай-Петрі – не тільки курорт Криму, але і старе поселення людей з давньою історією. Тут багато дивовижних пам’яток та цікавих музеїв. Тому відвідування цих чудових місць є цікавою альтернативою традиційному пляжному відпочинку.

Якщо літо на дворі – Ай-Петрі чекає на тебе з посмішкою і манить своєю курортною красою. На туристів чекають такі розваги:

  • Тепле море
  • Яскраве сонце
  • Стиглі і смачні фрукти
  • Дивовижні гірські масиви
  • Романтичні прогулянки до світанку
  • Розкішний відпочинок!

Відпочинок на Ай-Петрі (Крим). Підсумок

Ай-Петрі – розкішний курорт на південному березі Криму. Один статус ПБК вже говорить про багато що. З розпростертими обіймами туриста чекають гори, море, пляжі, і місцеві вина…
Ключові слова: Ай-Петрі,відпочинок,курорт