Категорії
journal

10 кроків до зваблення дівчини за методом Джої Тріббіані

Ви напевне вже знаєте, що 22 вересня святкував 20-річний ювілей цар усіх ситкомів – “Друзі”. Саме тоді, у 1994 році, вийшов на блакитні екрани ТБ перший епізод цього серіалу. Для більшості моїх знайомих саме “Друзі” стали путівником у світ ситкомів. Особисто для мене “Друзі” входять до символічної трійки улюблених ситкомів усіх часів, а саме:

  • Друзі
  • IT-Crowd
  • The Office

Тож, хоч із запізненням, але хочеться відзначити цей ювілейчик.  До вашої уваги “10 кроків до зваблення дівчини за методом Джої Тріббіані”.

1. Завжди. Завжди повідомляй про свої культурні особливості. Люди не обов’язково знатимуть, які риси притаманні твоїй етнічній групі, тож намагайся всіляко виправити цей надокучливий недолік.

joey-tribbiani-pizza2. Ти досі не маєш суспільно корисної професії? Швидше виправляй це, або ж зроби вигляд, що маєш таку.

joey_doctor

3. Опрацюй свою контрольну фразу. Вона повинна стати твоєї візитівкою.

hoyoudoin

4. Опрацьовувати її краще на неживих об’єктах.

joeystoner25. Ти повинен бути кращим у всьому, чи принаймні намагайся так виглядати.

milk

 6. Навіть домашні тварини у тебе мають бути особливими.

joey-kachka7. Не соромся власних емоцій.

joey_20

8. Не забувай вражати щоразу новою культурною особливістю.

je9. Твоя логіка повинна бути довершеною.

logic_joey

10. Тож ніколи не шкодуй про свої вчинки.

foodНе важко здогадатися, що саме завдяки цим простим правилам Джої був і залишається улюбленцем жіночої аудиторії серіалу. Спробуйте слідувати цим настановам в реальному житті, а раптом життя і є ситком, перевірка ніколи не завадить.