Категорії
Книги

Топ 7 книжок для вивчення польської мови

Книжки для вивчення польської мови

У цій статті ми публікуємо добірку з 10 книжок, які, на нашу думку, допоможуть вам вивчити польську мову. Тут ви знайдете книжки, в яких є не тільки теорія, а й вправи польською мовою. Всі підручники з польської мови перевірені нами і повірте, вони працюють. Також в статті присутні посилання на магазини, де ви з легкістю зможете придбати всі перелічені нижче підручники і книжки.

Топ 1000 слів. Польська мова

Для людей, котрі тільки починають оволодівати польською мовою – ця книжечка буде максимально корисною. В ній вказані рівно 1000 найпопулярніших польських слів і їхнє вживання всередині речення — чудова допомога під час подорожі. Якщо навіть не володієте польським алфавітом — не біда, слова мають транскрипцію.

Польська граматика в таблицях

Гаразд, ми кілька слів вивчили, час навчитися складати їх до купи в реченнях. Для цього нам необхідні знання з польської граматики. Дуже просто і на прикладах вивчати граматику нам допоможе книжка “Польська граматика в таблицях”.

Польська мова за 4 тижні

Відчуваєте у собі завзяття, щоби взятися за інтенсивний курс польської мови і подолати її основи за 4 тижні? У нас є що вам підказати в цьому випадку. Цілий курс із електронним додатком уже став лідером продажів серед людей, що взялися вивчати польську мову. Придбати можна тут. Розширений курс на 6 тижнів можна знайти тут.

Польська мова для малюків

Хочете долучити маленьку дитину 2-5 років польськомовної культури? Є варіанти і для цього. Тут вам допоможе яскрава і дуже цікава дитяча книжечка “Польська мова для малюків”. Вона сповнена малюнками і дасть поштовх, щоб зацікавити дитину польською мовою.

Польсько-український словник. Українсько-польський словник

Якщо ви звикли до вивчення книжок в форматі словників і вас не лякають об’єми тисяч слів і загальновживаних фраз, то можемо вам порадити ґрунтовний “Польсько-український словник. Українсько-польський словник” на цілих 672 сторінки.

Українсько-польський розмовник

Звісно, нема книжки кориснішої для мандрівника за розмовник. Пропонуємо вашій увазі коротенький (всього 30 сторінок), зате дуже ґрунтовний Українсько-польський розмовник. Ця книжечка допоможе вам не тільки перекинутися парою фраз з поляками, а й пройти митницю і мати в кишені основні важливі фрази для спілкування. Дуже

Легенди старого Львова

Кажуть, що нема кращого підручника з вивчення мови за художню літературу. В ній знайдуться і діалоги і частовживані слова та фрази. А головне, тактй підручник читати набагато цікавіше, ніж звичайний. Тому пропонуємо вам ознайомитися з цікавою художньою книжкою польською мовою “Легенди старого Львова”.