Категорії
journal

10 важливих правил вдалого відпочинку за кордоном

https://clout.com.ua/

На жаль, всі люди щодня піддаються різного роду стресам і коли приходить час довгоочікуваної відпустки, дуже важливо залишити цей стрес і негативні емоції, і з чистою душею відправитися на заслужений відпочинок. Коли виникає питання «Як провести відпочинок», людина просто губиться. А все це через те, що ми самі не знаємо чого хочемо.

Ось 10 правил відпочинок за кордоном:

Правило №1: Постановка мети відпочинку

Необхідно для себе вирішити, що за цей короткий проміжок часу (зазвичай 2 тижні) Ви б хотіли отримати від відпочинку: може бути, Ви активний турист і не уявляєте своє життя без пригод та екстриму, а цілком можливо, що вам достатньо буде просто хорошої погоди, смачної їжі, басейну і приємної анімації, яка не напружує мозок.

Правило №2: Зверніться в туристичне агентство

Не скупіться, адже легально оформлена путівка за кордон – гарант Вашого спокійного і безпечного відпочинку. А головне, вам запропонують безліч варіантів для відпочинку – вибір лише за Вами.

Правило №3: Інформований – значить озброєний

Не бійтеся і не соромтеся задавати в турфірмі питання. Однак, як кажуть, все в голові не втримаєш, тому було б дуже не погано, якби Ви оперували мінімальною інформацією про країну, яку відвідуєте. Даного роду інформацію можна знайти в інтернеті на різних туристичних форумах (заодно, запитайте у людей про їх відпочинок).

Правило №4: В чужий монастир зі своїм псалмом не ходять

Пам’ятайте цей мудрий вислів завжди, адже, хочете Ви того чи ні, Вам доведеться виконувати деякі вимоги і побажання в країні відпочинку. Особливо це стосується арабських країн. Пам’ятайте, що ви на чужій території і ваші правила тут не діють.

Правило №5: Ми їдемо відпочивати

Пам’ятайте це правило і заздалегідь домовтеся з усіма своїми «партнерами по відпочинку», що Ви їдете відпочивати, і які б неприємності не траплялися, загострювати на них свою увагу не варто, адже час відпочинку так швидко проходить – не витрачайте його на дрібниці.

Правило №6: Довіряй, але перевіряй

Вийшовши за межі Вашого прекрасного готелю НІКОЛИ не вступайте в контакт з місцевими жителями, а також краще ходити вулицями по 2-3 людини. Звучить безглуздо, але задумайтеся, в цьому є своя частка істини. Ви не заблукаєте і будете привертати менше уваги.

Правило №7: Гроші зайвими не бувають

За можливістю візьміть із собою зайві 100-200 доларів – раптом знадобляться. А якщо ні, то сувеніри та корисні дрібниці з дьюті-фрі ніхто не відміняв.

Правило № 8 «Знайте міру»

Найпопулярнішими курортними готелями практикується система «все включено». Це зручно як туристам, так і самому готелю, однак не забувайте – пасивний відпочинок біля басейну направить всі ваші з’їдені десерти в резерви організму. Тому знайте міру.

Правило №9: Всі ми люди

Будьте поблажливі до персоналу. Люди далеко не ідеальні, проте вони дуже стараються. Не забувайте давати чайові – це показник Вашої поваги до праці людини, але слід враховувати, що чайові слід давати тільки після гарного обслуговування.

Правило №10: Сувенір на пам’ять

Вам випала чудова можливість відпочити в іншій країні, познайомитися з побутом і звичаями, а вашим друзям і родичам – ні. Привезіть їм пам’ятні сувеніри, їм буде дуже приємно.