Категорії
Відпочинок

Пам’ятки і красоти Дурмітора

Відпочинок на Адріатичному узбережжі: Чорногорія, Хорватія, Словенія, Італія - законодавство, ідеї відпочинку, курорти, визначні пам'ятки, нерухомість

Дурмітор — це чудовий національний парк, який називають чорногорським Олімпом. Він був оголошений однією з перлин світових природних багатств ЮНЕСКО. Гірський масив знаходиться серед каньйонів чотирьох річок — Тари, Сушиці, Пиви і Комарниці.

Саме тут розташована найвища точка Чорногорії — вершина Боботів-Кук. Весь масив складається з сорока восьми вершин різної висоти. В самих високогірних частинах масиву, де сніг лежить цілий рік, є кілька льодовикових озер. Найбільшими є Велике Шкрчко і Чорне озеро.

У центрі Дурмітора стоїть місто Жабляк, яке вважається самим високогірним на Балканах. Також місто є популярним гірськолижним курортом.

Навколо Жабляка прокладені маршрути для бігових лиж. Крім того, тут багато відмінно оснащених трас з можливостями фрірайду та сноубордингу.

Гірськолижний сезон досить тривалий — до середини квітня. Літо і весна у Дурміторі — це прекрасна пора для занять альпінізмом, огляду льодовикових печер, озер і прогулянок по маркованим стежкам.

  • Тут є можливість здійснювати кінні прогулянки.
  • Для прихильників більш екстремального виду відпочинку пропонують здійснити сплав по річці Тарі.
  • Або здійснити політ на параплані.