Категорії
journal

9 найважливіших життєвих істин

Будь-яка подія пов’язана з оточуючими людини людьми – родичами, коханими, друзями. У спілкуванні з ними людина знаходить сили на нові звершення, вчиться любити і приймати людей з їх добрими і поганими сторонами, а також приймати складні і важливі рішення.

Все починається з сім’ї, в якій росте маленька людина і в різні періоди свого життя вона пізнає найважливіші істини:

  1. Найпотужніша сила – віра. Поступово, з віком, людина розуміє, що найбільшою та напотужнішою силою є віра. Віра батьків у свою дитину безмежна. Як часто можна помітити, що успіхи дитини багато в чому залежать від того, наскільки батьки в нього вірять і як сильно підтримують у прагненні домогтися успіхів у тому, що дитині важливо і потрібно. В сім’ї крім віри в свої сили дитина навчається долати свої страхи, сумніви і невпевненість.
  2. Найбільша перешкода – страх. Тоді ж дитина може ще не повністю усвідомлювати, але розуміти, що найбільшою перешкодою в житті є свій власний страх, який пов’язує людину і не дає рухатися вперед. Будь-який шлях має перешкоди і важливо в цьому протистоянні ніколи не падати духом, адже не дарма людині надсилаються випробування. В них вона знаходить нових друзів, вчиться цінувати людей і речі навколо, відкриває для себе і в собі щось нове, що дозволить у майбутньому протистояти будь-яким складнощам.
  3. Найбільша помилка – впасти духом. Важливо в цей час людину підтримати, вселити надію, що все це тимчасово і всі складнощі можна подолати.
  4. Найкраща підтримка – надія. Вселяючи надію у людини з’являється шанс і величезне бажання втілювати свої мрії. Мрії, які допоможуть зміцниться в цьому житті і підтримати своїх нащадків.
  5. Найпідступніше почуття – заздрість. З віком у людини з’являються все нові знайомі, хтось стає другом, а хто ворогом. Якщо у одного щось виходить краще, ніж у іншого, то може з’явитися це почуття – заздрість до чужих успіхів і чужого життя. Ніколи не можна заздрити, адже напевно ніхто не знає, чим людина заплатила за цей успіх – дітьми, здоров’ям чи вільним часом, який можна було провести з літніми батьками.
  6. Найнебезпечніша людина – брехун. Так як ніколи не знаєш, що від нього чекати в наступну хвилину. Часто в оточенні у кожного є людина, яка постійно бреше і лицемірить.
  7. Найкращий захист – усмішка. Боротися з кривдниками можна лише посмішкою, так як це найкращий захист. Усміхаючись, ви не залишаєте шансів для недоброзичливців. Тому знайдіть в собі сили не піддаватися на образи кривдника, який хоче зіпсувати вам настрій.
  8. Найкращий вчинок – пробачити. Це вміння відмовитися від своїх образ того, хто заподіяв вам біль. Здатність прощати допоможе подолати свій гнів і з щирим серцем знайти шлях примирення.
  9. Найкращий подарунок – любов. Любов батьків, любов чоловіка або дружини, любов дітей і онуків окрилює людину, робить її сильним, щасливим, спокійним і турботливим.