Категорії
Відпочинок

Стародавній монастир Острог

Найбільша пам’ятка Чорногорії – монастир Острог – обитель Святого Василя Острозького.

Відпочинок на Адріатичному узбережжі: Чорногорія, Хорватія, Словенія, Італія - законодавство, ідеї відпочинку, курорти, визначні пам'ятки, нерухомість

Серед святинь та історичних будівель Чорногорії особливе місце займають монастирі та церкви, де панує приголомшлива, чиста і дуже світла атмосфера. Окремо варто відзначити старовинний монастир Острог, зведений в 17 столітті. Він є найбільшою святинею в країні.

Побудовано монастир на крутих скелях, дуже високо в горах. Незважаючи на це, сюди обов’язково варто приїхати, краса монастиря заворожує.

Взагалі це місце священне, тут покояться мощі Святого Василя Острозького, засновника монастиря. За легендою, Святий Василій все життя стежить за вчинками людини і все чекає, щоб вона звернулася до своїх витоків.

У монастирський комплекс входить церква і печера.

Існує повір’я, що прочанам неодмінно слід пройти пішки шлях від Нижнього монастиря до Верхнього, і тільки тоді душа і тіло людини очиститься від гріховних думок.

Вважається, що в монастирі Острог відбуваються справжні чудеса, тільки треба обов’язково вірити, і чудо неодмінно відбудеться. Це місце дійсно чудове. Його відвідують православні, католики і протестанти. Приїжджають сюди і мусульмани. Всі вони хочуть знайти спасіння для своєї душі і тіла.