Категорії
Без категорії

Як видалити акаунт Інстаграм з телефону без комп’ютера

Останнім часом соціальні мережі жеруть все більше нашого вільного часу, особливо такі перенасичені токсичним вмістом соцмережі як Інстаграм і тому все більше користувачів задаються питанням, як видалити Інстаграм аккаунт з телефону.

Перед тим, як піти з Інстаграму варто подумати, чи дійсно Ви цього хочете, оскільки відновити його вже не вдасться.

Саме тому, якщо вам потрібні фотографії зі сторінки, перед видаленням варто зберегти їх на свій комп’ютер або флешку.

Для зручного експорту фото найкраще підійде програма Instaport , яку можна з легкістю знайти в мережі інтернет.

Як видалити сторінку в інстаграм через телефон: інструкція

Отже, з аплікухи на андроїді чи айфоні видалити Інстаграм неможливо, компанія заборонила цю дію в недавніх оновленнях. Але ми можемо це зробити за допомогою браузера на телефоні, це може бути Chrome mobile або будь-який інший сучасний браузер для смартфона. Приклад нижче показаний саме для мобільного браузера Chrome.

Крок 1 . Увійдіть зі своїм логіном і паролем за допомогою браузера Chrome на instagram.com.

Крок 2 . Натисніть у верхньому правому куті браузера є 3 точки – це меню Chrome, поставте галочку на проти пункту “Версія для ПК”. Потім поверніть телефон у горизонтальному положенні, щоб було зручніше.

Крок 3 . У правому верхньому куті сайту є іконка чоловічка, натисніть її та натисніть “Редагувати профіль”.

Крок 4 . У самому низу сторінки натисніть “Довідковий центр” або “Support”, потім в меню зліва “Managing your account” і “Delete your account”. Далі натискайте “How do I delete my account?” і “Go to the delete your account page”

Крок 5 . Швидше за все телефон вас запитає ніж відрити сторінку, вибираємо “Chrome”. На сторінці, слід вибрати причину, через яку Ви видаляєте аккаунт Інстаграм. Після вибору потрібної причини натисніть кнопку «Продовжити».

Крок 6 . Наступним кроком буде введення пароля для підтвердження видалення профілю.

Крок 7 . В кінці необхідно клікнути на червону кнопку з написом «Назавжди деактивувати аккаунт». Тепер Ваш профіль Інстаграм видалений.


Корисні поради для тих, хто хоче видалити Інстаграм назавжди

  • Після видалення акаунту він не підлягає відновленню, тож подумайте, можливо вам підійде опція “тимчасової деактивації”.
  • Для тих користувачів, хто сумнівається чи назавжди видаляти Інстаграм аккаунт чи ні, підійде варіант зі зміною налаштувань і видаленням особливо особистих фотографій. Для цього просто видаліть фотографії, які не повинні бути в публічному доступі і змініть налаштування на приватні.Незручність такого способу полягає в тому, що клопітно видаляти самі фотографії, оскільки видаляються вони тільки по одній.

Також варто пам’ятати, що якщо Ви вирішили видалити тільки додаток Інстаграм, то Ваш аккаунт зберігається.

Відео «як видалити сторінку в інстаграм з телефону?»

Для тих, у кого залишилися питання щодо того, як видалити сторінку в Інстаграме, ми публікуємо наступну відео-інструкцію, щоправда російською мовою: