Категорії
journal

Натхнення через соцмережу: найцікавіші дошки Пінтересту

Пінтерест дуже пінтересний, скажу я вам. Не знаєте, що таке Пінтерест? Ну, ніхто не ідеальний. І таких далеких від ідеалу серед українців, на жаль, більшість.

Пропоную виправити ситуацію. Пінтерест – це чергова соціальна мережа. Банально, знаю. Але ми любимо Пінтерест не за це. Вірніше, не тільки за це.

Запущена зовсім недавно, у березні 2010 року, ця соцмережа швидко здобула популярність серед інтернет-мас на Заході. Магістральний концепт – збирання гарних якісних картинок  з усієї мережі. Колекції призначені для натхнення та, звісно ж, банальної естетичної насолоди. Це й підкупило людей, які могли з легкістю накопичувати зображення, а не захаращувати жорсткий диск. Та ще й ділитися з іншими, отримувати лайки, коментувати, та в інші способи розводити соціальну активність навколо цих гарних картинок.

Великим плюсом також є розподілення зображень згідно особистих інтересів, що дає нагоду зайвий раз потішити ЧСВ. Кожна конкретна картинка “пришпилюється” (pin, що є в назві соцмережі, перекладається саме так) в певну тематичниу дошку (концепт сайту взагалі крутиться навколо pinboard, дошок для пришпилювання); дошки, в свою чергу, відповідають певним категоріям. Звідси – легка й зручна навігація, що навіть першокласник чи то пак гість із совку розбереться.

Оскільки мобільний інтернет дедалі дужче захоплює Україну разом з рештою світу, окремо хочеться зазначити про прекрасний додаток Пінтересту для Андроїда та іОС. Усе чистенько, охайненько, нічого зайвого – в принципі, дизайн слідує за своїм декстопним прототипом у найкращому річищі.

Ресурс не має підтримки української, тому шароварникам, либонь, буде важкувато адаптуватися. Пінтерест узагалі підтримує лише англійську: втім концепт, спрямований на візуальне, плюс інтуїтивно зрозуміла навігація геть не вимагають мультилінгвічної підтримки. Тим паче англійську, бодай мінімально, має знати кожен цивілізований українець.

***

Добре, я зайшов на Пінтерест, що далі?

Отже, ви заходите на Пінтерест, починаєте реєструватися. Ресурс просить вибрати категорії та зафоловити з них дошки. Отут постають перші труднощі. Ви можете вибирати щось із запропонованого, покладаючись значною мірою на випадок. Але самі розумієте, що покладання на удачу рідко призводить до отримання бажаного. Тому спробуваю облегшити вам процес адаптації до ресурсу, презентувавши нижче найцікавіші дошки Пінтересту.

***

Сучасний арт

***

Старі фотографії

 

***

Фотопортрети

***

Тваринки

Ще тваринки

***

Татухи

Чоловіча мода

Ще модні чоловіки

***

Жіноча мода

***

Ще модні жінки

***

Спорт 

***

Солодощі

***

Відеоігри

***

Куток технарів

***

Дизайн

***

Автівки

***

Ще авто

***

А тут переважно вінтажні автівки

Плюс акцент на артистичність фото.

***

Архітектура

***

Ще архітектура

***

Та скільки ж можна тієї архітектури

***

Фото України

Куди ж без неї, рідної.

Не зважаючи на все написане про темних в плані інтернету українців, я, звісно ж, не виключаю, що вам уже пощасливилося побувати на Пінтересті. Що ж, у такому випадку не лінуйтеся та не жлобіться – діліться власними надбаннями.  Секція коментів уся для вас. Укронет вас не забуде.

2 коментарі “Натхнення через соцмережу: найцікавіші дошки Пінтересту”

Обговорення закрито.