Категорії
Відпочинок

Пам’ятки Котора — адміністративного центру Чорногорії

Пам’ятки й перлини Чорногорії. Що варто подивитися мандрівникові, на що звернути увагу.

Відпочинок на Адріатичному узбережжі: Чорногорія, Хорватія, Словенія, Італія - законодавство, ідеї відпочинку, курорти, визначні пам'ятки, нерухомість

Котор є адміністративним, торговим і культурним центром Чорногорії, розташований на узбережжі Которської затоки.

В перелік світової спадщини ЮНЕСКО включено історичну частина міста, яка сильно постраждала від землетрусу 1979 року. Однак згодом її успішно відновили і прекрасні старовинні будівлі знову доступні для відвідування туристами.

Серед міських пам’яток варто виділити систему фортифікацій — це захисна стіна міста висотою 20 м і довжиною близько 4.5 км, яка охороняє Котор з боку моря. Фортифікаційна система входить до переліку найвідоміших історичних споруд світу.

Прогулюючись по місту, ми зможете побачити собор Святого Трифона (символ міста), а також подивитися церкви Святого Луки і Святої Анни, побувати в палаці Герцога і відвідати театр Наполеона.

Неодмінно варто побувати на міському ринку та придбати різні сувеніри на пам’ять.

Взагалі, Котор — місто туристичне. Тут ви зможете спокійно пройтися по тихих вуличках серед старовинних будівель і споруд, а потім посидіти в одному із затишних міських кафе, ресторанів і чудово відпочити.