Категорії
journal

8 законів щасливих відносин

https://clout.com.ua/

Все життя побудоване на загальних правилах і законах. Одні прописані в кримінальному кодексі, інші – в адміністративному, треті – у податковому…. Але є і такі, які не прописані на папері, але століттями передаються з покоління в покоління і будують фундамент взаємовідносин між людьми. Це закони любові і дружби. У кожного вони свої, але у всіх щасливих відносинах закони однакові.

1. Закон подібності.

Всім відома істина: подібне притягує подібне. Якщо Ви хочете зустріти добро, чуйність, вірність, сміливість, щирість людини, то повинні самі володіти такими якостями. В гіршому випадку на Вас можуть чекати розчарування.

2. Закон бумеранга.

Чим більше людина віддає, тим більше вона отримує. Якщо Ви чекаєте від партнера довіри, любові, вірності, розуміння – навчіться цьому самі і першими підіть на такі «жертви». Закон простий: що посієш, те й пожнеш.

3. Закон любові.

Любов – це основа ідеальних відносин. Вона здатна на все. Справжня любов безкорислива, щира, ніжна, надійна, відповідальна, щедра. Але якщо у відносини закрадається недовіра, ревнощі, претензії, контроль, маніпуляції, то справжній любові приходить кінець…

4. Закон сили слова.

Слово – солодка спокуса і потужна зброя. Слово здатне створити, але ще швидше зруйнувати. Щасливі відносини не виносять грубих, безглуздих, образливих фраз. Відносини жадають тільки ніжних, солодких слів та компліментів.

5. Закон довіри.

Підозри, ревнощі, недовіра – це все для слабких, невпевнених у собі людей. Якщо у відносинах немає справжньої довіри, то закохані страждають від цього. Одні мучать себе страшними думками, інші відчувають себе в емоційній пастці. Відносини повинні будуватися тільки на довірі, і ніяких приводів для ревнощів.

6. Закон правди.

Будь-яка брехня рано чи пізно випливає на поверхню, а нещирість у відносинах вбиває любов. якщо ви щирі, то почуття між ними будуть ще сильніші. Потрібно підживлювати почуття щирим спілкуванням, щирою похвалою. А три щирих слова: «Я тебе кохаю» – дорожче всіх компліментів.

7. Закон дотику.

Всі ми різні, але всі без винятку потребуємо любові, ласки та ніжності. І часом одних слів мало, щоб відчути свою необхідність і підтримку коханої людини. Ніжні дотики, обійми, солодкі поцілунки – це доказ щирих почуттів і бажань. Все це, так само як і секс, – невід’ємна частина по-справжньому щасливих відносин. Адже дотик – це доказ любові, який може зруйнувати бар’єри і зміцнити взаємини.

8. Закон свободи.

Чим більше свободи ми даємо коханій людині, тим ближче вона до нас. Не можна обмежувати свого обранця в свободі дій, рішень і бажань. Кожен повинен жити так, як хоче, а не так, як йому нав’язують. Тільки задовольнивши потребу в свободі, закохані можуть випробувати щастя.